ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


اجرای طرح تکریم موکب داران عراقی وارد روز سوم شد


اجرای طرح تکریم موکب داران عراقی با حضور حجت الاسلام والمسلمین نجفی روحانی به نمایندگی از کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین وارد روز سوم شد.

به گزارش خبرنگار الاربعین، حجت الاسلام والمسلمین نجفی روحانی مسؤول نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در عراق به نمایندگی از کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین در رأس هیأتی برای روز سوم در موکب های عراقی حضور یافته و از مسئولان مواکب تقدیر و تشکر کرد.

وی در بازدید از مواکب و در دیدار موکب داران عراقی با ابلاغ سلام رهبر معظم انقلاب و اعلام تقدیر ایشان از اقدام بی نظیر مرجعیت، ملت و موکب داران عراقی برای برپایی باشکوه مراسم پیاده روی اربعین، گفت: تمام دنیا در تعجب هستند که چطور مردم عراق اینگونه زائران اربعین حسینی را مورد مهمان نوازی قرار می دهند.

حجت الاسلام والمسلمین نجفی برای مردم عراق توفیق و برای این کشور امنیت و آرامش را در سایه مرجعیت دینی از خدا مسألت کرد و اظهار داشت: ان شاء الله تمام محبین اهل بیت (ع) و کشورهای شیعه  با هم متحد شوند و با اتحاد هرچه بیشتر در مقابل دشمنان خدا بایستند.

وی همچنین از جوانانی که در موکب ها به خدمتگزاری مشغولند و در دفاع از حرم های مطهر و عتبات عالیات مجاهدت می کنند تشکر کرد و با بیان اینکه خدمتگزاری به زائران حسینی (ع) موجب خشم داعش و تکفیری ها شده است، پیروزی بر دشمنان اسلام برای رزمندگان مدافع حرم از خدای متعال خواستار شد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: نجفی روحانی-مسئول بعثه مقام معظم رهبری در عراق-طرح تکریم-کمیته فرهنگی و آموزشی

مطالب مشابه


35704
از ابداع 30 طرح نذری تا ارتباط‌گیری با عشیره‌های عراقی
مسئول دو موکب شباب العلویون و فاطمةالزهرا(س) درباره فعالیت‌هایی که در ایام اربعین سال گذشته و برنامه‌های سال جاری دارد،‌ اظهار کرد: سال گذشته 30 طرح نذری را راه‌اندازی کردیم تا هر کس بنا به وسع خود در این طرح شرکت کند که نذورات شامل برنج، گوشت، پتو، موکت و ... بود.
 1396/02/06
35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات