ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


اجرای طرح تکریم موکب داران عراقی وارد روز سوم شد


اجرای طرح تکریم موکب داران عراقی با حضور حجت الاسلام والمسلمین نجفی روحانی به نمایندگی از کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین وارد روز سوم شد.

به گزارش خبرنگار الاربعین، حجت الاسلام والمسلمین نجفی روحانی مسؤول نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در عراق به نمایندگی از کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین در رأس هیأتی برای روز سوم در موکب های عراقی حضور یافته و از مسئولان مواکب تقدیر و تشکر کرد.

وی در بازدید از مواکب و در دیدار موکب داران عراقی با ابلاغ سلام رهبر معظم انقلاب و اعلام تقدیر ایشان از اقدام بی نظیر مرجعیت، ملت و موکب داران عراقی برای برپایی باشکوه مراسم پیاده روی اربعین، گفت: تمام دنیا در تعجب هستند که چطور مردم عراق اینگونه زائران اربعین حسینی را مورد مهمان نوازی قرار می دهند.

حجت الاسلام والمسلمین نجفی برای مردم عراق توفیق و برای این کشور امنیت و آرامش را در سایه مرجعیت دینی از خدا مسألت کرد و اظهار داشت: ان شاء الله تمام محبین اهل بیت (ع) و کشورهای شیعه  با هم متحد شوند و با اتحاد هرچه بیشتر در مقابل دشمنان خدا بایستند.

وی همچنین از جوانانی که در موکب ها به خدمتگزاری مشغولند و در دفاع از حرم های مطهر و عتبات عالیات مجاهدت می کنند تشکر کرد و با بیان اینکه خدمتگزاری به زائران حسینی (ع) موجب خشم داعش و تکفیری ها شده است، پیروزی بر دشمنان اسلام برای رزمندگان مدافع حرم از خدای متعال خواستار شد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: نجفی روحانی-مسئول بعثه مقام معظم رهبری در عراق-طرح تکریم-کمیته فرهنگی و آموزشی

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات