ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


نمایشگاه مفهومی قاب غریب قریب درعراق افتتاح شد


نمایشگاه مفهومی قاب غریب قریب ویژه مراسم پیاده روی و کنگره عظیم اربعین حسینی باحضور آیت الله حسینی نماینده مقام معظم رهبری در عراق افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار الاربعین، این نمایشگاه که با حضور آقایان ساداتی فر سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در نجف، فداکار رئیس ستادبازسازی عتبات عالیات نجف و جمعی از علما و عشایر عراقی در عمود 285 افتتاح شد از ساعت 9 صبح الی 21 شب برای بازدید زائران حسینی دایر است. 

این نمایشگاه به همت هیئت و مؤسسه پنج تن آل عبا (ع) اهواز در مسیر نجف به کربلا برپا شده  و تا 30 آبان ماه دایر است.

هدف از برگزاری این نمایشگاه تبیین تقابل دو جریان حق و باطل و غلبه و حاکمیت نهایی حق علیه باطل به وسیله امام زمان (عج) است.

مسئولان برگزاری نمایشگاه قاب غریب قریب درگفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی الاربعین غنی سازی اوقات فراغت زائران در مدت اقامت و پیاده روی، ارائه پیوست فرهنگی مناسب برای طرح، روشنگری، بصیرت افزایی و دشمن شناسی درونی و بیرونی جهان اسلام با بصری سازی اطلاعات دینی و بهره گیری از تکنیک های جدید برای ارائه مفاهیم محتوایی ناب به زائران اربعین حسینی را از اهداف برپایی  این نمایشگاه ذکرکردند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین-ساداتی فر-سرکنسول-نمایشگاه قاب غریب قریب-285

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات