ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


نمایشگاه مفهومی قاب غریب قریب درعراق افتتاح شد


نمایشگاه مفهومی قاب غریب قریب ویژه مراسم پیاده روی و کنگره عظیم اربعین حسینی باحضور آیت الله حسینی نماینده مقام معظم رهبری در عراق افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار الاربعین، این نمایشگاه که با حضور آقایان ساداتی فر سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در نجف، فداکار رئیس ستادبازسازی عتبات عالیات نجف و جمعی از علما و عشایر عراقی در عمود 285 افتتاح شد از ساعت 9 صبح الی 21 شب برای بازدید زائران حسینی دایر است. 

این نمایشگاه به همت هیئت و مؤسسه پنج تن آل عبا (ع) اهواز در مسیر نجف به کربلا برپا شده  و تا 30 آبان ماه دایر است.

هدف از برگزاری این نمایشگاه تبیین تقابل دو جریان حق و باطل و غلبه و حاکمیت نهایی حق علیه باطل به وسیله امام زمان (عج) است.

مسئولان برگزاری نمایشگاه قاب غریب قریب درگفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی الاربعین غنی سازی اوقات فراغت زائران در مدت اقامت و پیاده روی، ارائه پیوست فرهنگی مناسب برای طرح، روشنگری، بصیرت افزایی و دشمن شناسی درونی و بیرونی جهان اسلام با بصری سازی اطلاعات دینی و بهره گیری از تکنیک های جدید برای ارائه مفاهیم محتوایی ناب به زائران اربعین حسینی را از اهداف برپایی  این نمایشگاه ذکرکردند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین-ساداتی فر-سرکنسول-نمایشگاه قاب غریب قریب-285

مطالب مشابه


35704
از ابداع 30 طرح نذری تا ارتباط‌گیری با عشیره‌های عراقی
مسئول دو موکب شباب العلویون و فاطمةالزهرا(س) درباره فعالیت‌هایی که در ایام اربعین سال گذشته و برنامه‌های سال جاری دارد،‌ اظهار کرد: سال گذشته 30 طرح نذری را راه‌اندازی کردیم تا هر کس بنا به وسع خود در این طرح شرکت کند که نذورات شامل برنج، گوشت، پتو، موکت و ... بود.
 1396/02/06
35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات