ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


در نجف اشرف برگزارشد؛ نشست های معرفتی بانوان


دهها مبلغ اعزامی شورای راهبری فعالیت‌های بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین، با حضور در نشست های معرفتی بانوان به تبیین موضوعات و مباحث اعتقادی، اخلاقی ومذهبی پرداختند.

به گزارش خبرنگارالاربعین نشست‌های معرفتی بانوان مبلغ به همت شورای راهبری فعالیت‌های بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین در بارگاه ملکوتی حضرت امیرمومنان(ع)، مقبره شهید محمدباقر حکیم و موکب احباب‌الرضا (ع) برگزار شد.

دهها بانوی مبلغ در این نشست ها ضمن بیان آداب زیارت و رسالت بانوان زائراربعین ، بر لزوم رعایت مسایل اخلاقی واجتماعی در این پیاده روی عظیم تاکید کردند.

دراین نشست ها در قالب تبلیغ چهره به چهره یا حلقه‌های معرفت اهداف و سیاست های استکبار جهانی در منطقه وتاثیرات انقلاب اسلامی بربیداری اسلامی برای زائران بیان شد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین-شورای بانوان اربعین-کمیته فرهنگی اربعین-مبلغه اربعین

مطالب مشابه


35704
از ابداع 30 طرح نذری تا ارتباط‌گیری با عشیره‌های عراقی
مسئول دو موکب شباب العلویون و فاطمةالزهرا(س) درباره فعالیت‌هایی که در ایام اربعین سال گذشته و برنامه‌های سال جاری دارد،‌ اظهار کرد: سال گذشته 30 طرح نذری را راه‌اندازی کردیم تا هر کس بنا به وسع خود در این طرح شرکت کند که نذورات شامل برنج، گوشت، پتو، موکت و ... بود.
 1396/02/06
35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات