ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


در نجف اشرف برگزارشد؛ نشست های معرفتی بانوان


دهها مبلغ اعزامی شورای راهبری فعالیت‌های بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین، با حضور در نشست های معرفتی بانوان به تبیین موضوعات و مباحث اعتقادی، اخلاقی ومذهبی پرداختند.

به گزارش خبرنگارالاربعین نشست‌های معرفتی بانوان مبلغ به همت شورای راهبری فعالیت‌های بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین در بارگاه ملکوتی حضرت امیرمومنان(ع)، مقبره شهید محمدباقر حکیم و موکب احباب‌الرضا (ع) برگزار شد.

دهها بانوی مبلغ در این نشست ها ضمن بیان آداب زیارت و رسالت بانوان زائراربعین ، بر لزوم رعایت مسایل اخلاقی واجتماعی در این پیاده روی عظیم تاکید کردند.

دراین نشست ها در قالب تبلیغ چهره به چهره یا حلقه‌های معرفت اهداف و سیاست های استکبار جهانی در منطقه وتاثیرات انقلاب اسلامی بربیداری اسلامی برای زائران بیان شد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین-شورای بانوان اربعین-کمیته فرهنگی اربعین-مبلغه اربعین

مطالب مشابه


36999
هم‌اندیشی علمی دانشمندان درباره اربعین؛ تراث فرهنگی برای آیندگان
رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین اظهار کرد: فرصت هم‌اندیشی اساتید دانشگاه‌های علامه طباطبایی و تهران با دانشگاه کربلا فراهم شده است که این اقدام باید به عنوان تراث فرهنگی به نسل‌های بعد منتقل شود.
 1396/07/03
36997
تمایل عراق برای ادامه فعالیت قطار تهران ـ کربلا
معاون نظارت و برنامه‌ریزی بر سیر حرکت قطارهای مسافربری راه‌آهن گفت: عراق مایل است که فعالیت قطار تهران ـ کربلا ادامه پیدا کند، ظرفیت قطار بصره تا کربلا زیاد است اما مردم عراق زیاد از قطار استفاده نمی‌کنند و امکان استفاده از ظرفیت قطار تهران ـ‌ کربلا برای زائرین ایرانی وجود دارد.
 1396/07/03
36996
محبت، اساس اجرای درس‌های سیدالشهدا(ع) است
در جلسه ستاد اربعین استان اصفهان بر این موضوع تاکید شد که محبت باید زمینه‌ساز اجرایی شدن درس‌های سیدالشهدا باشد و از جمله درس‌هایی که باید در اربعین امسال به آن توجه ویژه داشت، اقامه نماز جماعت است.
 1396/07/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات