ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


درحرم امیرمومنان برگزار می شود؛ عزاداری زائران کشورهای اروپایی و آسیایی


هزاران زائرازکشورهای اروپایی و آسیایی که برای شرکت در کنگره عظیم اربعین حسینی به عراق آمده اند در حرم مولای متقیان عزاداری می کنند.

به گزارش خبرنگار الاربعین،  دکترعلیرضا توکلی طرقی مسئول کارگروه بین الملل کمیته فرهنگی و آموزش ستاد مرکزی اربعین با اعلام این خبر افزود: هزاران زائرازکشور های انگلیس، آلمان،اتریش، فرانسه، هلند، هند، آمریکا و دیگر کشورها  که درپیاده روی اربعین به همراه زائران دیگر کشورها حضور دارند برای عرض اردات به ساحت مقدس امیر المومنین و نمایش حضور جهانی در مراسم اربعین امشب درقالب یک دسته عزاداری وارد حرم امام علی (ع)  شده و عزاداری می کنند.

این برنامه با هماهنگی موسسه مصباح الهدی لندن ، عتبه علویه  و کارگروه بین الملل کمیته فرهنگی و آموزش برگزارمی شود.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین-دکتر توکلی طرقی-کارگروه بین الملل اربعین-کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین

مطالب مشابه


35704
از ابداع 30 طرح نذری تا ارتباط‌گیری با عشیره‌های عراقی
مسئول دو موکب شباب العلویون و فاطمةالزهرا(س) درباره فعالیت‌هایی که در ایام اربعین سال گذشته و برنامه‌های سال جاری دارد،‌ اظهار کرد: سال گذشته 30 طرح نذری را راه‌اندازی کردیم تا هر کس بنا به وسع خود در این طرح شرکت کند که نذورات شامل برنج، گوشت، پتو، موکت و ... بود.
 1396/02/06
35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات