ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


ویژه برنامه های قرآنی درجمع بانوان زائر اربعین حسینی برگزار شد


برنامه‌های متنوع قرائت قرآن، سخنرانی، تواشیح و ذکر مصائب اهل‌بیت(ع) در جمع بانوان زائر اربعین حسینی درنجف برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، در حاشیه نشست معرفتی بانوان مبلغه اعزامی به نجف اشرف گروهی از مبلغان به اجرای برنامه‌های متنوع از جمله قرائت قرآن، سخنرانی، تواشیح و ذکر مصائب اهل‌بیت(ع) در جمع بانوان زائر اربعین حسینی پرداختند.

این مراسم با حضور جمع کثیری از بانوان دوستداراباعبدالله الحسین(ع) در مقبره شهید سید باقر حکیم درنجف برگزار شد.

در ابتدای این نشست هاجر اسوار قاری بین‌المللی به قرائت آیاتی از سوره فجر پرداخت ویکی از مبلغان اعزامی در خصوص وظایف بانوان زائر اربعین در پیام رسانی عاشورا به جهانیان، سخنرانی کرد.

جمع‌خوانی گروه تواشیح مصباح الهدی با موضوع امام حسین(ع) از دیگر برنامه هایی بود که بانوان حاضر دراین مراسم را تحت تاثیرقرار داد.

در پایان یکی از مداحان و ذاکران اهل‌بیت (ع) به ذکر مصائب امام حسین واهل‌بیت علیهم السلام  پرداخت.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: 

مطالب مشابه


35704
از ابداع 30 طرح نذری تا ارتباط‌گیری با عشیره‌های عراقی
مسئول دو موکب شباب العلویون و فاطمةالزهرا(س) درباره فعالیت‌هایی که در ایام اربعین سال گذشته و برنامه‌های سال جاری دارد،‌ اظهار کرد: سال گذشته 30 طرح نذری را راه‌اندازی کردیم تا هر کس بنا به وسع خود در این طرح شرکت کند که نذورات شامل برنج، گوشت، پتو، موکت و ... بود.
 1396/02/06
35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات