ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


هفتمين جلسه ستاد اربعين در كاظمين برگزار شد


هفتمين جلسه ستاد اربعين عراق با هدف بررسي مسأله اسكان و تغذيه زائران به رياست سفير جمهوري اسلامي ايران در بغداد در كاظمين برگزار شد.

به گزارش خبرنگار الاربعین، در هفتمين جلسه ستاد اربعين عراق در كاظمين هر يك از اعضا از فعاليت و اقدامات خود گزاارش دادند كه محور اين فعاليت ها مسئله اسكان و تغذيه زائران بود وقرار شد 10 هزار نفر به آمار اسكان زائران افزوده شد.

آقاي حسن دانايي فر سفير جمهور اسلامي ايران در عراق در اين جلسه اظهار داشت: تا امروز در مقايسه با آمار سال گذشته، ورود زائران افزايش داشته است.

همچنين حجت الاسلام والمسلمين احساني نماينده بعثه مقام معظم رهبري در كاظمين از استقرار 40 نفر مبلغ و راوي در چادرهاي محل سكونت زائران خبر داد و گفت: مبلغان در تمام ساعات حضور زائران به تبليغ و ارشاد مشغول هستند و اقامه نماز جماعت نيز جزء فعاليت هاي آنان است.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: 

مطالب مشابه


35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02
35671
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی باحضور استاندار کربلا و هیات همراه روز پنج شنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی و نوشیروانی بابل برگزارشد
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات