ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


برپایی موكب احمد‌بن موسي (ع) در كربلا


این روزها موكب حضرت احمدابن موسي (ع) خدمات متنوعی به زائران اربعین حسینی دركربلاي معلي ارائه می دهد.

به گزارش خبرنگار الاربعین، موکب احمد‌بن موسي(ع) به همت دوستداران اهل بیت‌(ع) در استان فارس برای خدمت به زائران امام حسین‌(ع) در فاصله ای نه چندان دور از حرمين مطهر در كربلا برپا شده است.

درموکب حضرت احمد‌بن موسی (ع) تعداد زیادی از دوستداران اهل بیت (ع) به‌صورت شبانه روزی به زائران اسکان یافته دراین موکب خدمت می‌کنند.

موکب استان فارس از نظر وسعت و امکانات رفاهی یکی از مناسب ترین محل‌های اسکان زائران در ایام اربعین است و و در آن امکاناتی نظیر آشپزخانه، نانوایی، خوابگاه، سرویس‌های بهداشتی و حمام پیش بینی شده و زائران اسکان یافته درآن از تمام خدمات به‌صورت رایگان بهره مند می شوند.

موکب حضرت احمد‌بن موسی‌(ع) برای پذیرایی و اسکان حدودهفت هزار زائر امام حسین(ع) طراحی شده است و یک تیم پزشکی متشکل از دهها پزشک و پرستار و یک داروخانه در قالب درمانگاه ام‌البنین، درآن مستقر شده و خدمات بهداشتی و پزشکی به زائران ارائه می دهد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: 

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات