ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


برپایی موكب احمد‌بن موسي (ع) در كربلا


این روزها موكب حضرت احمدابن موسي (ع) خدمات متنوعی به زائران اربعین حسینی دركربلاي معلي ارائه می دهد.

به گزارش خبرنگار الاربعین، موکب احمد‌بن موسي(ع) به همت دوستداران اهل بیت‌(ع) در استان فارس برای خدمت به زائران امام حسین‌(ع) در فاصله ای نه چندان دور از حرمين مطهر در كربلا برپا شده است.

درموکب حضرت احمد‌بن موسی (ع) تعداد زیادی از دوستداران اهل بیت (ع) به‌صورت شبانه روزی به زائران اسکان یافته دراین موکب خدمت می‌کنند.

موکب استان فارس از نظر وسعت و امکانات رفاهی یکی از مناسب ترین محل‌های اسکان زائران در ایام اربعین است و و در آن امکاناتی نظیر آشپزخانه، نانوایی، خوابگاه، سرویس‌های بهداشتی و حمام پیش بینی شده و زائران اسکان یافته درآن از تمام خدمات به‌صورت رایگان بهره مند می شوند.

موکب حضرت احمد‌بن موسی‌(ع) برای پذیرایی و اسکان حدودهفت هزار زائر امام حسین(ع) طراحی شده است و یک تیم پزشکی متشکل از دهها پزشک و پرستار و یک داروخانه در قالب درمانگاه ام‌البنین، درآن مستقر شده و خدمات بهداشتی و پزشکی به زائران ارائه می دهد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: 

مطالب مشابه


36532
برگزاری سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین/ گذرنامه و روادیدِ عراقِ زائرین مجدّانه کنترل خواهد شد
در سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین بر اجرای مجدّانه و اطمینان بخش مقررات، برای کنترل مدارک قانونی زائرین اربعین تأکید شد.
 1396/05/04
36531
گزارش اجرای طرح نائب الشهید خدمت مقام معظم رهبری و مقامات دولتی و حتی مقامات عراقی ارائه شد/این طرح جزو چند اقدام خوب و مؤثر دراربعین سال گذشته بود که درخشید
حجت الاسلام احمدی:طرح نیابت شهدا پیشنهادوایده بسیار خوبی بودکه به برکت خون شهدا و به یمن انفاس شهدای کربلا به نحو بسیارخوبی دراربعین ۹۵ اجرا شد.
 1396/05/04
36530
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین مطرح شد؛ همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان و حوزویان در اربعین
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین که با حضور معاونان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین برگزار شد، بر لزوم همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان طی جریان عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی تاکید شد
 1396/05/04

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات