ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


برپایی موكب احمد‌بن موسي (ع) در كربلا


این روزها موكب حضرت احمدابن موسي (ع) خدمات متنوعی به زائران اربعین حسینی دركربلاي معلي ارائه می دهد.

به گزارش خبرنگار الاربعین، موکب احمد‌بن موسي(ع) به همت دوستداران اهل بیت‌(ع) در استان فارس برای خدمت به زائران امام حسین‌(ع) در فاصله ای نه چندان دور از حرمين مطهر در كربلا برپا شده است.

درموکب حضرت احمد‌بن موسی (ع) تعداد زیادی از دوستداران اهل بیت (ع) به‌صورت شبانه روزی به زائران اسکان یافته دراین موکب خدمت می‌کنند.

موکب استان فارس از نظر وسعت و امکانات رفاهی یکی از مناسب ترین محل‌های اسکان زائران در ایام اربعین است و و در آن امکاناتی نظیر آشپزخانه، نانوایی، خوابگاه، سرویس‌های بهداشتی و حمام پیش بینی شده و زائران اسکان یافته درآن از تمام خدمات به‌صورت رایگان بهره مند می شوند.

موکب حضرت احمد‌بن موسی‌(ع) برای پذیرایی و اسکان حدودهفت هزار زائر امام حسین(ع) طراحی شده است و یک تیم پزشکی متشکل از دهها پزشک و پرستار و یک داروخانه در قالب درمانگاه ام‌البنین، درآن مستقر شده و خدمات بهداشتی و پزشکی به زائران ارائه می دهد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: 

مطالب مشابه


35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02
35671
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی باحضور استاندار کربلا و هیات همراه روز پنج شنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی و نوشیروانی بابل برگزارشد
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات