ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


آماده سازی ایستگاه روایتگری حماسه عاشورا در مسیر زایران اربعین


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین مسئول کارگروه روایتگری کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین از آماده سازی ایستگاه روایتگری حماسه عاشورا در مسیر زائران اربعین خبرداد.

حجت الاسلام مجتبی نجفی روحانی مسئول کارگروه روایتگری کمیته فرهنگی  و آموزشی ستاد مرکزی اربعین با بیان برنامه های این کارگروه برای روایتگری در ایام برگزاری مراسم اربعین حسینی اظهار داشت: چندین برنامه در شهرهای کوفه ، نجف اشرف، کاظمین و سامرا اجرا و مقررشده است در چند نقطه از شهر کربلا نیز برنامه روایتگری حماسه عاشورا اجرا شود.

وی افزود: ایستگاه مستقردرمسیر منتهی به باب قبله مرقد امام حسین (ع) در مقابل کنسولگری جمهوری اسلامی ایران درکربلا یکی از ایستگاههایی است که در حال حاضر مراحل نهایی آماده سازی فضای آن در حال انجام است.

وی خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته امیدواریم امسال تعداد برنامه های روایتگری و کیفیت آنها ارتقای قابل توجهی داشته باشد  و زائران با بهره مندی از این گونه برنامه ها با وقایع آن دوره تاریخی بیشتر و بهتر آشنا شوند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: 

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات