ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


استاندار ایلام: هر ساعت ۲۰ هزار نفر از مرز مهران خارج می شوند


استاندار ایلام با اشاره به اینکه هر ساعت ۲۰ هزار نفر از مرز مهران خارج می شوند ، تصریح کرد: تردد در این مرز جریان دارد و امروز ۸۰ هزار نفر از مرز مهران به خاک عراق وارد شده اند.

استاندار ایلام با اشاره به اینکه هر ساعت ۲۰ هزار  نفر از مرز مهران خارج می شوند ، تصریح کرد: تردد در این مرز جریان دارد و امروز ۸۰ هزار نفر از مرز مهران به خاک عراق وارد شده اند.

وی افزود: دیروز (دوشنبه) هم ۱۱۰ هزار نفر از مرز خارج شده وبه عراق رفتند.

رئیس کمیته امنیت ستاد مرکزی اربعین هم در مرز مهران در خصوص شایعات اخیرو مطالب برخی رسانه ها مبنی بر بسته شدن مرز مهران گفت: مرز مهران تحت هیچ شرایطی بسته نشده است.

فتحی زاده افزود: در یک بازده زمانی بسیار کوتاه به دلیل حجم زیاد زائرانی که بدون مدارک در گیت ها حضور یافته بودند مجبور به توقف فعالیت گیت ها شدیم اما این به مبنای بسته شدن مرز نبوده بلکه برای اتخاذ تدابیری برای تسهیل تردد زائران بوده است.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: 

مطالب مشابه


35864
بهره‌گیری از ظرفیت طلاب جامعةالمصطفی برای ترویج موضوع اربعین
عضو کمیته فرهنگی ستاد مرکزی اربعین و مدیرکل فرهنگی جامعةالمصطفی العالمیة با اشاره به اینکه اربعین ظرفیت فوق‌العاده‌ای است که مغناطیس آن،‌ همه مقاطع زندگی انسان را در بر می‌گیرد، افزود: می‌توان از ظرفیت طلاب و خانواده‌های آنان برای ترویج موضوع اربعین بهره گرفت
 1396/02/25
35853
مروری بر معیارهای انتخاب اصلح از نگاه رهبر معظم انقلاب؛ انتخاب اصلح یک تکلیف الهی است
رهبر معظم انقلاب با اشاره به ویژگی‌های لازم برای انتخاب فرد اصلح برای ریاست جمهوری،‌ این اقدام را یک تکلیف الهی برشمردند.
 1396/02/24
35811
حفظ و توسعه سرمایه اجتماعی جهان اسلام در جریان اربعین
رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین در نشست هم اندیشی بررسی آثار اجتماعی و اعتقادی اربعین حسینی، اربعین را به عنوان مولد سرمایه اجتماعی در امت اسلامی به ویژه برای پیروان مکتب اهل بیت برشمرد و گفت می توان به این سرمایه ارزشمند وسعت و عمق بخشید.
 1396/02/19

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات