ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


استاندار ایلام: هر ساعت ۲۰ هزار نفر از مرز مهران خارج می شوند


استاندار ایلام با اشاره به اینکه هر ساعت ۲۰ هزار نفر از مرز مهران خارج می شوند ، تصریح کرد: تردد در این مرز جریان دارد و امروز ۸۰ هزار نفر از مرز مهران به خاک عراق وارد شده اند.

استاندار ایلام با اشاره به اینکه هر ساعت ۲۰ هزار  نفر از مرز مهران خارج می شوند ، تصریح کرد: تردد در این مرز جریان دارد و امروز ۸۰ هزار نفر از مرز مهران به خاک عراق وارد شده اند.

وی افزود: دیروز (دوشنبه) هم ۱۱۰ هزار نفر از مرز خارج شده وبه عراق رفتند.

رئیس کمیته امنیت ستاد مرکزی اربعین هم در مرز مهران در خصوص شایعات اخیرو مطالب برخی رسانه ها مبنی بر بسته شدن مرز مهران گفت: مرز مهران تحت هیچ شرایطی بسته نشده است.

فتحی زاده افزود: در یک بازده زمانی بسیار کوتاه به دلیل حجم زیاد زائرانی که بدون مدارک در گیت ها حضور یافته بودند مجبور به توقف فعالیت گیت ها شدیم اما این به مبنای بسته شدن مرز نبوده بلکه برای اتخاذ تدابیری برای تسهیل تردد زائران بوده است.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: 

مطالب مشابه


36169
اولین جلسه ستادمرکزی اربعین در استان مازندران برگزار شد
عليرضا يونسي رستمي، معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار مازندران در اين جلسه با اشاره به اين كه در سال گذشته عليرغم تخصيص سهميه 30 هزار نفري به مازندران براي اعزام، بيش از 43 هزار نفر در اربعين به عراق اعزام شدند، گفت: براي سال 96 نيز سهميه 30 هزار نفري براي استان در نظر گرفته شده است
 1396/03/27
36041
در نمایشگاه قرآن صورت می‌گیرد؛ برگزاری مسابقه کتابخوانی «آیات قرآنی در کلام و نهضت حسینی» / بازدید برخی مداحان اهل بیت از غرفه کمیته فرهنگی اربعین در نمایشگاه قرآن
همزمان با برپایی بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، ستاد مرکزی اربعین اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی بر اساس کتاب «آیات قرآنی در کلام و نهضت حسینی» کرده است.
 1396/03/14
36040
عامریان اظهار کرد: بهره‌گیری از شهدای خارجی در طرح نائب‌الشهید 96
عضو کمیته فرهنگی ستاد اربعین و مدیرعامل کانون همبستگی فرزندان شاهد با اشاره به معرفی این طرح در نمایشگاه قرآن، از معرفی شهدای دیگر کشورها در طرح نائب‌الشهید امسال خبر داد.
 1396/03/14

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات