ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


استاندار ایلام: هر ساعت ۲۰ هزار نفر از مرز مهران خارج می شوند


استاندار ایلام با اشاره به اینکه هر ساعت ۲۰ هزار نفر از مرز مهران خارج می شوند ، تصریح کرد: تردد در این مرز جریان دارد و امروز ۸۰ هزار نفر از مرز مهران به خاک عراق وارد شده اند.

استاندار ایلام با اشاره به اینکه هر ساعت ۲۰ هزار  نفر از مرز مهران خارج می شوند ، تصریح کرد: تردد در این مرز جریان دارد و امروز ۸۰ هزار نفر از مرز مهران به خاک عراق وارد شده اند.

وی افزود: دیروز (دوشنبه) هم ۱۱۰ هزار نفر از مرز خارج شده وبه عراق رفتند.

رئیس کمیته امنیت ستاد مرکزی اربعین هم در مرز مهران در خصوص شایعات اخیرو مطالب برخی رسانه ها مبنی بر بسته شدن مرز مهران گفت: مرز مهران تحت هیچ شرایطی بسته نشده است.

فتحی زاده افزود: در یک بازده زمانی بسیار کوتاه به دلیل حجم زیاد زائرانی که بدون مدارک در گیت ها حضور یافته بودند مجبور به توقف فعالیت گیت ها شدیم اما این به مبنای بسته شدن مرز نبوده بلکه برای اتخاذ تدابیری برای تسهیل تردد زائران بوده است.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: 

مطالب مشابه


35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02
35629
ارائه محصولات فرهنگی با همیاری دانشجویان و دانش‌آموزان
معاون اداره‌کل فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به برنامه‌های فرهنگی این سازمان به مناسبت مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی عنوان کرد: علاوه بر بهبود کیفیت و افزایش تعداد آثار فرهنگی،‌ از دانشجویان و دانش‌آموزان برای ارائه این آثار بهره‌ می‌گیریم
 1396/01/27
35623
بهره‌گیری از نخبگان قرآنی در مراسم اربعین
مسئول کارگروه بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین با اشاره به بهره‌گیری از نخبگان قرآنی در مراسم اربعین، به تهیه بسته‌های فرهنگی با موضوع بصیرت‌بخشی، سبک زندگی اسلامی، ایثار و مقاومت، فعالیت‌های قرآنی برای استفاده زائران در ایام اربعین خبر داد
 1396/01/26

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات