ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


تكريم از خدمات موكب داران عراقي در ايام اربعين از سوي كميته فرهنگي و آموزشي اربعين


كميته فرهنگي آموزشي ستاد مركزي اربعين با اهداي بسته هاي معنوي از موكب داران عراقي كه در حال خدمت رساني به زائران اربعين حسيني (ع) هستند، تقدير كرد.

كميته فرهنگي و آموزشي ستاد مركزي اربعين با اهداي بسته هاي فرهنگي و معنوي، مراتب تقدير و تشكر جمهوري اسلامي ايران را از 750 موكب عراقي مستقر در نجف اشرف، مسير پياده روي نجف تا كربلا و كربلاي معلا، كه در حال خدمت رساني به زائران اربعيني حسيني (ع) هستند، ابراز كرد.

به گزارش خبرنگار الاربعین، حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني به نمايندگي از كميته فرهنگي و آموزشي اربعين همراه حجت الاسلام والمسلمين حميداحمدي مسؤول اين كميته، در كنار مواكب حاضر شده و با اهداي لوح تقدير، پرچم مزين به شعار «اني احامي ابدا عن ديني» و يك جلد كلام الله مجيد به صاحبان مواكب، از خدمات آنان تقدير كردند.

حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني در اين ديدارها، از مردم شريف عراق به ويژه مسؤولان مواكب كه ميزبان اصلي سيل عظيم زائران حسيني (ع) هستند، تقدير و تشكر كرد و بر همه افراد لازم دانست كه زحمات بي منت مردم عراق در خدمت رساني به زائران را قدر دانسته و فداكاري آنان را محترم شمارند.

وي با اشاره به تأكيد رهبر معظم انقلاب بر تبعيت از رهنمودهاي مراجع تقليد عراق به ويژه حضرت آيت الله سيستاني، ابراز اميدواري كرد كه همه شيعيان، محبان و مسلمانان بر محور اهل بيت (ع) اجتماع كنند و با ايستادگي در برابر دشمنان اسلام به ويژه داعش و با نابودي آنان، امنيت كامل در كشور عراق برقرار شود.

براساس اين گزارش، موكب داران عراقي خرسندي خود را از اين اقدام كميته فرهنگي و آموزشي ستاد مركزي اربعين به نمايندگي از جمهوري اسلامي ايران ابراز داشته و با فرستادن سلام و تشكر از رهبر معظم انقلاب، براي ايشان و مراجع تقليد طول عمر و سلامتي آروز كردند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: 

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات