ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


تكريم از خدمات موكب داران عراقي در ايام اربعين از سوي كميته فرهنگي و آموزشي اربعين


كميته فرهنگي آموزشي ستاد مركزي اربعين با اهداي بسته هاي معنوي از موكب داران عراقي كه در حال خدمت رساني به زائران اربعين حسيني (ع) هستند، تقدير كرد.

كميته فرهنگي و آموزشي ستاد مركزي اربعين با اهداي بسته هاي فرهنگي و معنوي، مراتب تقدير و تشكر جمهوري اسلامي ايران را از 750 موكب عراقي مستقر در نجف اشرف، مسير پياده روي نجف تا كربلا و كربلاي معلا، كه در حال خدمت رساني به زائران اربعيني حسيني (ع) هستند، ابراز كرد.

به گزارش خبرنگار الاربعین، حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني به نمايندگي از كميته فرهنگي و آموزشي اربعين همراه حجت الاسلام والمسلمين حميداحمدي مسؤول اين كميته، در كنار مواكب حاضر شده و با اهداي لوح تقدير، پرچم مزين به شعار «اني احامي ابدا عن ديني» و يك جلد كلام الله مجيد به صاحبان مواكب، از خدمات آنان تقدير كردند.

حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني در اين ديدارها، از مردم شريف عراق به ويژه مسؤولان مواكب كه ميزبان اصلي سيل عظيم زائران حسيني (ع) هستند، تقدير و تشكر كرد و بر همه افراد لازم دانست كه زحمات بي منت مردم عراق در خدمت رساني به زائران را قدر دانسته و فداكاري آنان را محترم شمارند.

وي با اشاره به تأكيد رهبر معظم انقلاب بر تبعيت از رهنمودهاي مراجع تقليد عراق به ويژه حضرت آيت الله سيستاني، ابراز اميدواري كرد كه همه شيعيان، محبان و مسلمانان بر محور اهل بيت (ع) اجتماع كنند و با ايستادگي در برابر دشمنان اسلام به ويژه داعش و با نابودي آنان، امنيت كامل در كشور عراق برقرار شود.

براساس اين گزارش، موكب داران عراقي خرسندي خود را از اين اقدام كميته فرهنگي و آموزشي ستاد مركزي اربعين به نمايندگي از جمهوري اسلامي ايران ابراز داشته و با فرستادن سلام و تشكر از رهبر معظم انقلاب، براي ايشان و مراجع تقليد طول عمر و سلامتي آروز كردند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: 

مطالب مشابه


36532
برگزاری سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین/ گذرنامه و روادیدِ عراقِ زائرین مجدّانه کنترل خواهد شد
در سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین بر اجرای مجدّانه و اطمینان بخش مقررات، برای کنترل مدارک قانونی زائرین اربعین تأکید شد.
 1396/05/04
36531
گزارش اجرای طرح نائب الشهید خدمت مقام معظم رهبری و مقامات دولتی و حتی مقامات عراقی ارائه شد/این طرح جزو چند اقدام خوب و مؤثر دراربعین سال گذشته بود که درخشید
حجت الاسلام احمدی:طرح نیابت شهدا پیشنهادوایده بسیار خوبی بودکه به برکت خون شهدا و به یمن انفاس شهدای کربلا به نحو بسیارخوبی دراربعین ۹۵ اجرا شد.
 1396/05/04
36530
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین مطرح شد؛ همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان و حوزویان در اربعین
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین که با حضور معاونان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین برگزار شد، بر لزوم همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان طی جریان عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی تاکید شد
 1396/05/04

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات