ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


نشست هم اندیشی اربعین و بانوان عاشورایی در کربلا برگزارمی شود


نشست هم اندیشی اربعین و بانوان عاشورایی به همت شورای راهبری فعالیت های بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین سه شنبه شب در کربلای معلی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار الاربعین، دكتر افتخاري مسئول شوراي راهبري فعاليت هاي بانوان كميته فرهنگي و آموزشي ستاد مركزي اربعين درگفتگو با خبرنگارپايگاه اطلاع رساني اربعين با اعلام این خبراظهارداشت: برای این همایش  جمعی از اساتید و نخبگان ایرانی و غیر ایرانی دعوت شده اند. 

وی بازدید از موکب شباب الرضوی بسیج دانشجویی را از دیگر برنامه های امروز شورای راهبری بانوان ذکر کرد و افزود: برگزاری محفل انس با قرآن کریم خواهران از دیگر برنامه های تدارک دیده شده است که با همکاری بسیج دانشجویی برگزار خواهد شد.

وی گفت: برای پاسخگویی به سوالات بانوان دانشجومبلغه های اعزامی از شورای راهبری بانوان در موکب بسیج دانشجویی که هزاران دانشجو در آن اسکان می یابند مستقرخواهند شد.

افتخاری اضافه كرد: بانوان مبلغه، فعاليت خود را در قالب گروه هاي تبليغي در شهرهاي نجف، كربلا وكاظمين و موكب هاي مسير پياده روي از روز 12صفر آغاز كرده اند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: 

مطالب مشابه


36532
برگزاری سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین/ گذرنامه و روادیدِ عراقِ زائرین مجدّانه کنترل خواهد شد
در سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین بر اجرای مجدّانه و اطمینان بخش مقررات، برای کنترل مدارک قانونی زائرین اربعین تأکید شد.
 1396/05/04
36531
گزارش اجرای طرح نائب الشهید خدمت مقام معظم رهبری و مقامات دولتی و حتی مقامات عراقی ارائه شد/این طرح جزو چند اقدام خوب و مؤثر دراربعین سال گذشته بود که درخشید
حجت الاسلام احمدی:طرح نیابت شهدا پیشنهادوایده بسیار خوبی بودکه به برکت خون شهدا و به یمن انفاس شهدای کربلا به نحو بسیارخوبی دراربعین ۹۵ اجرا شد.
 1396/05/04
36530
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین مطرح شد؛ همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان و حوزویان در اربعین
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین که با حضور معاونان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین برگزار شد، بر لزوم همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان طی جریان عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی تاکید شد
 1396/05/04

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات