ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


نشست هم اندیشی اربعین و بانوان عاشورایی در کربلا برگزارمی شود


نشست هم اندیشی اربعین و بانوان عاشورایی به همت شورای راهبری فعالیت های بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین سه شنبه شب در کربلای معلی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار الاربعین، دكتر افتخاري مسئول شوراي راهبري فعاليت هاي بانوان كميته فرهنگي و آموزشي ستاد مركزي اربعين درگفتگو با خبرنگارپايگاه اطلاع رساني اربعين با اعلام این خبراظهارداشت: برای این همایش  جمعی از اساتید و نخبگان ایرانی و غیر ایرانی دعوت شده اند. 

وی بازدید از موکب شباب الرضوی بسیج دانشجویی را از دیگر برنامه های امروز شورای راهبری بانوان ذکر کرد و افزود: برگزاری محفل انس با قرآن کریم خواهران از دیگر برنامه های تدارک دیده شده است که با همکاری بسیج دانشجویی برگزار خواهد شد.

وی گفت: برای پاسخگویی به سوالات بانوان دانشجومبلغه های اعزامی از شورای راهبری بانوان در موکب بسیج دانشجویی که هزاران دانشجو در آن اسکان می یابند مستقرخواهند شد.

افتخاری اضافه كرد: بانوان مبلغه، فعاليت خود را در قالب گروه هاي تبليغي در شهرهاي نجف، كربلا وكاظمين و موكب هاي مسير پياده روي از روز 12صفر آغاز كرده اند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: 

مطالب مشابه


31323
دومین جلسه هیئت علمی و هم اندیشی های کمیته فرهنگی اموزشی ستاد مرکزی اربعین برگزار شد.
دومین نشست هیئت علمی هم اندیشی ها و همایش های فرهنگی و علمی کمیته فرهنگی و اموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی در مرکز آموزش بعثه برگزار گردید.
 1395/05/02
31336
حجت الاسلام والمسلمين قاضي عسكر: اربعين بزرگترين و بي نظيرترين اجتماع بشري است
نماينده ولي فقيه در امور حج وزيارت با حضور در دومین جلسه اتاق فکر کمیته فرهنگی آموزشی ستاد مرکزی تاكيد كرد: ما با تمام ظرفيت وارد صحنه شده ايم تا اين حركت عظيم مردمي باشكوهتر، اصولي تر و جامع تر برگزار و برنامه ريزي هاي صورت گرفته عملياتي شود.
 1395/05/03
31351
به منظور آمادگی برای اربعین حسینی؛ نشست تخصصی کارشناسان تشکل های دینی برگزار شد
معاون اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: نشست تخصصی کارشناسان تشکل های دینی سراسر کشور با هدف تبیین سیاست ها، فعالیت ها و راهبردهای کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار شد.
 1395/05/04

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات