ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


ضرورت توجه زایران سامرا به تذکرات و راهنمایی های نهادهای مسئول


فرمانده عملیات سامرا اعلام کرد: ازیک ماه قبل تدابیر امنیتی خاصی در شهر سامراء وضع شده است.

سرلشکرعماد زهیری با اعلام این مطلب اظهار داشت: بیشتر مناطق سامراء تحت پوشش امنیتی است و زایران می بایست به تذکرات نهادهای مسئول توجه کنند.

ستاد مرکزی اربعین نیز به زائران توصیه کرده است که با توجه به وقوع حادثه هفته قبل در سامرا تا اطمینان کامل از امنیت اين شهر، در اين شهر تردد نكنند.

عماد زهیری گفته است که تدابیر امنیتی در سراسر سامراء برای حفظ جان زائران اربعین افزایش یافته و نیروهای امنیتی موفق شدند 4 تروریست را که قصد انجام عملیات خرابکارانه داشتند، دستگیر کنند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: 

مطالب مشابه


35486
حجت الاسلام والمسلمين قرائتي: ضرورت وجود روحاني خط شكن براي رفع مشكلات و معضلات جامعه
حجت الاسلام والمسلمين قرائتي با بيان اينكه وجود روحاني خط شكن براي رفع مشكلات و معضلات جامعه يك ضرورت است، گفت: جدي گرفتن قرآن براي سعادت دنيا و آخرت يك اصل است، لذا روحانيون بايد در زندگي خود قرآن را جدي بگيرند تا موجب شود مردم كلام الهي را در زندگي خود ساري و جاري كنند.
 1396/01/10
35485
ليله الرغائب، فرصتي براي طلب غفران نسبت به گناهان گذشته
مسئول دفترنمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در كربلا با اشاره به اينكه فرصت هاي ارزشمندي در زندگي انسان وجود دارد كه مي توان در مسير تقرب الي الله و سعادت و تعالي گام برداشت، گفت: ليله الرغائب فرصتي براي طلب غفران نسبت به گناهان و حركت زندگي در مسير بندگي و عبوديت است .
 1396/01/10
35484
دومين همايش بين‌المللي شيخ‌حلي در كربلا برگزار مي‌شود
مجمع جهاني امام حسين(عليه السلام) وابسته به آستان قدس حسيني دومين همايش علمي بين المللي احياي ميراث علماي كربلا را با عنوان «شيخ فقيه ابن فهد الحلي نمونه‌اي از عالم رباني» برگزار مي‌نمايد.
 1396/01/10

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات