ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


محدودیت های ترافیکی در شهرستان مهران


رئيس پليس راهوراستان ايلام تصریح کرد: به علت ازدحام جمعيت و حجم زياد خودروها، از ورود خودروها به داخل شهرستان مهران جلوگیری می شود.

به گزارش خبرنگار الاربعین، سرهنگ «نورالله خادم» ازمحدوديت‌هاي ترافيکي در مهران خبرداد و با اشاره به اینکه همه خودروهاي حامل زوار در پارکينگ اربعين شهر مهران استقرار و ساماندهي مي‌شوند، افزود: پارکينگ اربعين40 هزار خودرو ظرفيت دارد که تاکنون تنها 10 درصد از ظرفيت اين پارکينگ تکميل‌شده است.

وی افزود: زائران بايد حدفاصل پل زائر تا پايانه مرزي مهران را  پياده طي کنند.

بر طبق آخرین خبرها عبور و مرور از لرستان و ايلام به سمت مهران فعلا متوقف است و زائراني که در ايلام و لرستان هستند تا عادي شدن مرزها مورد پذيرايي و اسکان قرار مي‌گيرند.

نیروی انتظامی تاکید کرده است که با تمهیدات اندیشیده شده به هيچ عنوان اجازه داده نمی شود افراد فاقد گذرنامه و رواديد درمراسم اربعین امسال به عراق بروند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: 

مطالب مشابه


36517
نشست ستاد فرهنگی اربعین حسینی در عراق با حضور سفیر و کاردار جمهوری اسلامی ایران در عراق
به منظور بررسی برنامه‌ها فرهنگی، تبلیغی و آموزشی اربعین ۹۶ زایران ایرانی در عراق جلسه ستاد فرهنگی اربعین حسینی صبح روز یکشنبه اول مرداد در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد با حضور اقای دکنر مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق و چند تن از مسولان سفارت برگزار شد
 1396/05/02
36488
جلسه موکب داران اربعین حسینی در تهران با حضور جمعی از مسئولان ستاد مرکزی اربعین و رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار شد.
در این جلسه ضمن ارائه پیش نویس فرهنگی موکب های خدماتی در موسم اربعین از سوی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی به سخنرانی پرداختند.
 1396/04/30
36487
رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین حسینی گفت: پیش‌بینی می‌شود در اربعین امسال روزانه 6 میلیون وعده غذایی با همت خیرین تهیه و بین زائران توزیع شود.
حسن پلارک درباره مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین گفت: در اربعین سال گذشته روزانه در مجموع 4 میلیون و 500 پرس غذا در قالب 3 وعده غذا در روز برای زائران اربعین حسینی تهیه و اهداء می‌شد، این در حالی است که پیش بینی ما برای امسال، روزانه 6 میلیون وعده غذا خواهد بود.
 1396/04/30

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات