ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


محدودیت های ترافیکی در شهرستان مهران


رئيس پليس راهوراستان ايلام تصریح کرد: به علت ازدحام جمعيت و حجم زياد خودروها، از ورود خودروها به داخل شهرستان مهران جلوگیری می شود.

به گزارش خبرنگار الاربعین، سرهنگ «نورالله خادم» ازمحدوديت‌هاي ترافيکي در مهران خبرداد و با اشاره به اینکه همه خودروهاي حامل زوار در پارکينگ اربعين شهر مهران استقرار و ساماندهي مي‌شوند، افزود: پارکينگ اربعين40 هزار خودرو ظرفيت دارد که تاکنون تنها 10 درصد از ظرفيت اين پارکينگ تکميل‌شده است.

وی افزود: زائران بايد حدفاصل پل زائر تا پايانه مرزي مهران را  پياده طي کنند.

بر طبق آخرین خبرها عبور و مرور از لرستان و ايلام به سمت مهران فعلا متوقف است و زائراني که در ايلام و لرستان هستند تا عادي شدن مرزها مورد پذيرايي و اسکان قرار مي‌گيرند.

نیروی انتظامی تاکید کرده است که با تمهیدات اندیشیده شده به هيچ عنوان اجازه داده نمی شود افراد فاقد گذرنامه و رواديد درمراسم اربعین امسال به عراق بروند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: 

مطالب مشابه


36999
هم‌اندیشی علمی دانشمندان درباره اربعین؛ تراث فرهنگی برای آیندگان
رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین اظهار کرد: فرصت هم‌اندیشی اساتید دانشگاه‌های علامه طباطبایی و تهران با دانشگاه کربلا فراهم شده است که این اقدام باید به عنوان تراث فرهنگی به نسل‌های بعد منتقل شود.
 1396/07/03
36997
تمایل عراق برای ادامه فعالیت قطار تهران ـ کربلا
معاون نظارت و برنامه‌ریزی بر سیر حرکت قطارهای مسافربری راه‌آهن گفت: عراق مایل است که فعالیت قطار تهران ـ کربلا ادامه پیدا کند، ظرفیت قطار بصره تا کربلا زیاد است اما مردم عراق زیاد از قطار استفاده نمی‌کنند و امکان استفاده از ظرفیت قطار تهران ـ‌ کربلا برای زائرین ایرانی وجود دارد.
 1396/07/03
36996
محبت، اساس اجرای درس‌های سیدالشهدا(ع) است
در جلسه ستاد اربعین استان اصفهان بر این موضوع تاکید شد که محبت باید زمینه‌ساز اجرایی شدن درس‌های سیدالشهدا باشد و از جمله درس‌هایی که باید در اربعین امسال به آن توجه ویژه داشت، اقامه نماز جماعت است.
 1396/07/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات