ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


محدودیت های ترافیکی در شهرستان مهران


رئيس پليس راهوراستان ايلام تصریح کرد: به علت ازدحام جمعيت و حجم زياد خودروها، از ورود خودروها به داخل شهرستان مهران جلوگیری می شود.

به گزارش خبرنگار الاربعین، سرهنگ «نورالله خادم» ازمحدوديت‌هاي ترافيکي در مهران خبرداد و با اشاره به اینکه همه خودروهاي حامل زوار در پارکينگ اربعين شهر مهران استقرار و ساماندهي مي‌شوند، افزود: پارکينگ اربعين40 هزار خودرو ظرفيت دارد که تاکنون تنها 10 درصد از ظرفيت اين پارکينگ تکميل‌شده است.

وی افزود: زائران بايد حدفاصل پل زائر تا پايانه مرزي مهران را  پياده طي کنند.

بر طبق آخرین خبرها عبور و مرور از لرستان و ايلام به سمت مهران فعلا متوقف است و زائراني که در ايلام و لرستان هستند تا عادي شدن مرزها مورد پذيرايي و اسکان قرار مي‌گيرند.

نیروی انتظامی تاکید کرده است که با تمهیدات اندیشیده شده به هيچ عنوان اجازه داده نمی شود افراد فاقد گذرنامه و رواديد درمراسم اربعین امسال به عراق بروند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: 

مطالب مشابه


35486
حجت الاسلام والمسلمين قرائتي: ضرورت وجود روحاني خط شكن براي رفع مشكلات و معضلات جامعه
حجت الاسلام والمسلمين قرائتي با بيان اينكه وجود روحاني خط شكن براي رفع مشكلات و معضلات جامعه يك ضرورت است، گفت: جدي گرفتن قرآن براي سعادت دنيا و آخرت يك اصل است، لذا روحانيون بايد در زندگي خود قرآن را جدي بگيرند تا موجب شود مردم كلام الهي را در زندگي خود ساري و جاري كنند.
 1396/01/10
35485
ليله الرغائب، فرصتي براي طلب غفران نسبت به گناهان گذشته
مسئول دفترنمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در كربلا با اشاره به اينكه فرصت هاي ارزشمندي در زندگي انسان وجود دارد كه مي توان در مسير تقرب الي الله و سعادت و تعالي گام برداشت، گفت: ليله الرغائب فرصتي براي طلب غفران نسبت به گناهان و حركت زندگي در مسير بندگي و عبوديت است .
 1396/01/10
35484
دومين همايش بين‌المللي شيخ‌حلي در كربلا برگزار مي‌شود
مجمع جهاني امام حسين(عليه السلام) وابسته به آستان قدس حسيني دومين همايش علمي بين المللي احياي ميراث علماي كربلا را با عنوان «شيخ فقيه ابن فهد الحلي نمونه‌اي از عالم رباني» برگزار مي‌نمايد.
 1396/01/10

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات