ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


با هدف بازتاب گسترده آیین اربعین؛ جلسه هماهنگی کمیته فرهنگی اربعین در کربلا برگزار شد


جلسه هماهنگی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد مرکزی اربعین با هدف بازتاب گسترده آیین اربعین حسینی (ع) در کربلای معلا برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین حمید احمدی مسؤول کمیته فرهنگی آموزشی ستاد مرکزی اربعین در این جلسه که با حضور همه همکاران فرهنگی مستقر در کربلا برگزار شد، بر بازتاب گسترده آیین اربعین حسینی (ع) تأکید کرد.

اعلام شرح مسؤولیت های هر یک از بخش های کمیته فرهنگی، پیش بینی محدودیت های موجود و تلاش برای رفع آنها، تلاش بی وقفه در راستای انعکاس مطلوب و مناسب وقایع، پوشش مناسب مراسم و برنامه های مذهبی و فرهنگی در کربلا و رعایت نظم و انضباط در انجام فعالیت ها از مطالب مورد تأکید در این جلسه بود.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: 

مطالب مشابه


35704
از ابداع 30 طرح نذری تا ارتباط‌گیری با عشیره‌های عراقی
مسئول دو موکب شباب العلویون و فاطمةالزهرا(س) درباره فعالیت‌هایی که در ایام اربعین سال گذشته و برنامه‌های سال جاری دارد،‌ اظهار کرد: سال گذشته 30 طرح نذری را راه‌اندازی کردیم تا هر کس بنا به وسع خود در این طرح شرکت کند که نذورات شامل برنج، گوشت، پتو، موکت و ... بود.
 1396/02/06
35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات