ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


بازدید نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه ارومیه ازموکب انصارالحسین (ع) در مهران


بازدید نماینده محترم ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه وجمعی ازمدیران کل استان ازموکب انصارالحسین (ع) در مهران

به گزارش خبرنگار الاربعین؛نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی بعد از ظهر (شنبه 22 آبان ) از موکب انصارالحسین (ع) استان آذربایجان غربی در مهران بازدید و از نزدیک در جریان نحوه پذیرایی از زائرین اربعین حسینی قرار گرفت.
امام جمعه ارومیه دراین بازدید که مدیران کل ادارت فرهنگ وارشاد اسلامی ، اوقاف و امور خیریه و حج وزیارت آذربایجان غربی ، ایشان را همراهی می کردند با بیان اینکه اینجا هیچ به غیر عشق دلیل حضور نیست و هیچ به جز شوق آقای شهیدان سبب بودن و خادمی اهل بیت (س) نمی شود افزود : استان آذربایجان غربی همپای سایر نقاط کشور در راستای تکریم و تعظیم وپذیرایی از زوار اربعین حسینی همچون مردم شیعه و مسلمان عراق اقدامات خوبی انجام داده است.
وی تصریح کرد: از مدتها قبل مقدمات پذیرایی و تکریم از زائران در سطح استان آذربایجان غربی با مسئولان ارشد استانی در چندین جلسه برنامه ریزی شد تامردم حسینی وولایت مدار استان ارادت خود را به اهل بیت (ع) نشان دهند .
امام جمعه ارومیه ضمن تقدیر و تشکر از خادمین موکب در جریان این بازدید بر خدمات مطلوب به زائرین اربعین تاکید کرد.
همچنین در این بازدید مدیرکل حج وزیارت آذربایجان غربی ضمن حضور شبانه روزی در موکب و همراهی خادمین موکب اظهار داشتند : آذربایجان غربی از سال گذشته با استقرار یک موکب در داخل عراق ودر سه راهی بطحا ناصریه در مسیر زائران ورودی از مرز شلمچه و امسال نیز با تاکید ستاد اربعین استانی برای اولین بار در شهرمهران با ایجاد موکب انصارالحسین (ع) در پذیرائی از زائران اربعین حسینی سنگ تمام خواهد گذاشت .

در این بازدید محمد حسین آرام فر مسئول موکب انصارالحسین (ع) گزارش کاملی از نحوه خدمات رسانی ، اسکان و تغذیه زائران پیاده اربعین را ارائه نمودند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: 

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات