ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


رشد 98 درصدي سفرهاي زميني و هوايي اربعين


جانشين معاون هماهنگ كننده ناجا از رشد 98 درصدي سفرهاي زميني و هوايي اربعين خبر داد.

سردار محسن فتحي زاده در نشست قرارگاه امام علي (ع) گفت: با تشكيل قرارگاه ستاد كل نيروهاي مسلح در استان ايلام ، پنج كميته فرعي به منظور تقسيم بندي وظايف در نظر گرفته شده است كه فعاليت ها و برنامه ريزي هاي خوبي از چند ماه پيش در اين كميته ها انجام گرفته است.

وي در ادامه با اشاره به اختصاص 16 هزار نيرو براي پايانه هاي مرزي گفت: برابر آمارهاي موجود در مجموع، امسال سفرهاي زميني و هوايي اربعين 98 درصد افزايش داشته كه سفرهاي زميني 109 درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است.

جانشين معاون هماهنگ كننده ناجا تصريح كرد: نيروي انتظامي با همراهي ساير نيروهاي امنيتي و اطلاعاتي ،اشراف اطلاعاتي خوبي در برگزاري همايش اربعين دارد و با اجراي طرح هاي كنترلي، امنيت زائران را تأمين مي كند.

اين مقام مسئول در ادامه با اشاره به اينكه هم اكنون جريان تردد زائران در مهران عادي و روان است ،گفت: برابر تدابير اتخاذ شده اتباع خارجي اجازه خروج از مرز مهران را ندارند.

جانشين معاون هماهنگ كننده ناجا با اشاره به اينكه سفر اربعين امسال زودتر آغاز شده است، گفت: زائران سفر اربعين خود را به خوبي مديريت كرده اند و تمامي رده هاي تخصصي ناجا نيز با استقرار نيرو و تجهيزات مناسب در پايانه مرزي مهران در حال ارائه خدمت به زائران حسيني هستند


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: محسن فتحي زاده - استان ايلام - سفرهاي زميني و هوايي اربعين

مطالب مشابه


36517
نشست ستاد فرهنگی اربعین حسینی در عراق با حضور سفیر و کاردار جمهوری اسلامی ایران در عراق
به منظور بررسی برنامه‌ها فرهنگی، تبلیغی و آموزشی اربعین ۹۶ زایران ایرانی در عراق جلسه ستاد فرهنگی اربعین حسینی صبح روز یکشنبه اول مرداد در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد با حضور اقای دکنر مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق و چند تن از مسولان سفارت برگزار شد
 1396/05/02
36488
جلسه موکب داران اربعین حسینی در تهران با حضور جمعی از مسئولان ستاد مرکزی اربعین و رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار شد.
در این جلسه ضمن ارائه پیش نویس فرهنگی موکب های خدماتی در موسم اربعین از سوی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی به سخنرانی پرداختند.
 1396/04/30
36487
رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین حسینی گفت: پیش‌بینی می‌شود در اربعین امسال روزانه 6 میلیون وعده غذایی با همت خیرین تهیه و بین زائران توزیع شود.
حسن پلارک درباره مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین گفت: در اربعین سال گذشته روزانه در مجموع 4 میلیون و 500 پرس غذا در قالب 3 وعده غذا در روز برای زائران اربعین حسینی تهیه و اهداء می‌شد، این در حالی است که پیش بینی ما برای امسال، روزانه 6 میلیون وعده غذا خواهد بود.
 1396/04/30

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات