ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


شرکت ملی "هواپیمایی پاکستان" پروازهای مشهد و تهران را افزایش دهد


نماینده حزب مجلس وحدت مسلمین در ملتان از توابع ایالت پنجاب از شرکت ملی هواپیمایی پاکستان درخواست کرد در ایام اربعین امام حسین(ع) پروازهای مشهد و تهران را افزایش دهد.

سید ندیم‌ عباس‌ کاظمی نماینده حزب مجلس وحدت مسلمین در ملتان از توابع ایالت پنجاب از شرکت ملی هواپیمایی پاکستان درخواست کرد در ایام اربعین امام حسین(ع) پروازهای مشهد و تهران را افزایش دهد. 
 
وی افزود: حجم زائران برای شرکت در راهپیمایی چهلم امام حسین(ع) بسیار زیاد است بنابراین دولت ایالتی بلوچستان نیز باید تدابیر لازم برای اعزام آنها به ایران را در نظر بگیرد. 
 
کاظمی تأکید کرد: بسیاری از زائران نمی‌توانند تمام مسیر حرکت به سمت ایران را از مسیرهای زمینی طی کنند بنابراین باید حجم پروازهای مشهد و تهران افزایش پیدا کند. 
 
سید‌ ندیم‌ عباس‌ کاظمی گفت: سفر زمینی بلوچستان به دلیل نامساعد بودن هوا و نا‌امن بودن بسیار دشوار است بنابراین زائران ترجیح می‌دهند از مسیرهای هوایی راهی ایران شوند. 
 
وی افزود: حداقل برای چهلم امام حسین(ع) باید یک پروسه کوتاه مدت برای افزایش پروازها به ایران باید برنامه‌ریزی شود. 
 
پیش‌بینی می‌شود بیش از 50 هزار زائر پاکستانی برای شرکت در مراسم چهلم امام حسین (ع) از مسیر ایران راهی کربلا شوند. 


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: هواپیمایی پاکستان - اربعین امام حسین(ع)

مطالب مشابه


36395
مدیرکل امور مرزی وزارت کشور خبر داد: آغاز صدور روادید زائران اربعین از 11 شهریور/ احتمال استفاده از مرز خسروی
مدیرکل امور مرزی وزارت کشور و دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به توافق‌های انجام شده میان هیات ایرانی و عراقی برای برگزاری مراسم اربعین حسینی امسال گفت: از 11 شهریورماه سفارت و کنسولگری‌های عراق در ایران صدور روادید برای زائران کشورمان را آغاز می‌کنند
 1396/04/20
36394
کمک به پیشبرد اهداف ستاد اربعین با نیازسنجی از مخاطبان
به منظور پیشبرد اهداف کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و اجرای مطلوبتر عملکردها در راستای این فرهنگ عظیم،‌ طرح پژوهشی نیازسنجی فرهنگی،‌ تبلیغی و آموزشی در اربعین در دست اجراست تا به نیازسنجی از مخاطبان بپردازد
 1396/04/20
36393
حجت الاسلام رئیسی: باید از فرصت راهپیمایی اربعین برای اتحاد جامعه حسینی در برابر یزیدیان زمان بهره‌گیری کرد
تولیت آستان قدس رضوی گفت: فطرت بیدار، ظلم پذیر نیست. باید از فرصت راهپیمایی اربعین برای اتحاد جامعه حسینی در برابر یزیدیان زمان بهره‌گیری کرد و به لطف خداوند امروز شاهد جلوه‌های تحول به واسطه فرهنگ حسینی هستیم
 1396/04/20

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات