ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


مدير كل مطبوعات و نشريات: رسانه‌ها به تحليل و تشريح ابعاد عقلي و استدلالي اربعين بپردازند


مدير كل مطبوعات و نشريات گفت: رسانه‌ها بايد با براي تحليل، تشريح ابعاد عقلي و استدلالي اين رويداد بزرگ و مهم فعاليت گسترده داشته باشند.

 حسن محرابي، مدير كل مطبوعات و نشريات،   در گردهمايي خبرنگاران و برنامه‌سازان اربعين حسيني كه در سالن رضوان بسيج صدا و سيما برگزار شد، گفت: يكي از وظايف رسانه‌ها ايجاد وفاق اجتماعي و تأمين نظم است چرا كه امروز ما در شرايط حساس منطقه‌اي قرار داريم.

وي افزود: با وجود شرايط و وضعيت منطقه حضور ميليوني مسلمانان در اين راهپيمايي عظيم عامل وحدت آنها است، بنابراين استفاده از ايده‌هاي مشخص در راستاي وحدت امري ضروري است.

مدير كل مطبوعات و نشريات با بيان اينكه رسانه در اربعين حسيني بايد نقش تحليلي و روشنگري داشته باشند، اظهار داشت: رسانه‌ها بايد با براي تحليل، تشريح ابعاد عقلي و استدلالي اين رويداد بزرگ و مهم فعاليت گسترده داشته باشند.

محرابي در پايان خاطرنشان كرد: اگر ساماندهي رسانه‌ها در راهپيمايي اربعين به درستي صورت گيرد مي‌توان با توجه به ظرفيت مناطق به توسعه اعتقادي كمك كرد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: حسن محرابي - مطبوعات و نشريات - گردهمايي - خبرنگاران - برنامه‌سازان - اربعين حسيني

مطالب مشابه


36999
هم‌اندیشی علمی دانشمندان درباره اربعین؛ تراث فرهنگی برای آیندگان
رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین اظهار کرد: فرصت هم‌اندیشی اساتید دانشگاه‌های علامه طباطبایی و تهران با دانشگاه کربلا فراهم شده است که این اقدام باید به عنوان تراث فرهنگی به نسل‌های بعد منتقل شود.
 1396/07/03
36997
تمایل عراق برای ادامه فعالیت قطار تهران ـ کربلا
معاون نظارت و برنامه‌ریزی بر سیر حرکت قطارهای مسافربری راه‌آهن گفت: عراق مایل است که فعالیت قطار تهران ـ کربلا ادامه پیدا کند، ظرفیت قطار بصره تا کربلا زیاد است اما مردم عراق زیاد از قطار استفاده نمی‌کنند و امکان استفاده از ظرفیت قطار تهران ـ‌ کربلا برای زائرین ایرانی وجود دارد.
 1396/07/03
36996
محبت، اساس اجرای درس‌های سیدالشهدا(ع) است
در جلسه ستاد اربعین استان اصفهان بر این موضوع تاکید شد که محبت باید زمینه‌ساز اجرایی شدن درس‌های سیدالشهدا باشد و از جمله درس‌هایی که باید در اربعین امسال به آن توجه ویژه داشت، اقامه نماز جماعت است.
 1396/07/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات