ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


مدير كل مطبوعات و نشريات: رسانه‌ها به تحليل و تشريح ابعاد عقلي و استدلالي اربعين بپردازند


مدير كل مطبوعات و نشريات گفت: رسانه‌ها بايد با براي تحليل، تشريح ابعاد عقلي و استدلالي اين رويداد بزرگ و مهم فعاليت گسترده داشته باشند.

 حسن محرابي، مدير كل مطبوعات و نشريات،   در گردهمايي خبرنگاران و برنامه‌سازان اربعين حسيني كه در سالن رضوان بسيج صدا و سيما برگزار شد، گفت: يكي از وظايف رسانه‌ها ايجاد وفاق اجتماعي و تأمين نظم است چرا كه امروز ما در شرايط حساس منطقه‌اي قرار داريم.

وي افزود: با وجود شرايط و وضعيت منطقه حضور ميليوني مسلمانان در اين راهپيمايي عظيم عامل وحدت آنها است، بنابراين استفاده از ايده‌هاي مشخص در راستاي وحدت امري ضروري است.

مدير كل مطبوعات و نشريات با بيان اينكه رسانه در اربعين حسيني بايد نقش تحليلي و روشنگري داشته باشند، اظهار داشت: رسانه‌ها بايد با براي تحليل، تشريح ابعاد عقلي و استدلالي اين رويداد بزرگ و مهم فعاليت گسترده داشته باشند.

محرابي در پايان خاطرنشان كرد: اگر ساماندهي رسانه‌ها در راهپيمايي اربعين به درستي صورت گيرد مي‌توان با توجه به ظرفيت مناطق به توسعه اعتقادي كمك كرد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: حسن محرابي - مطبوعات و نشريات - گردهمايي - خبرنگاران - برنامه‌سازان - اربعين حسيني

مطالب مشابه


36517
نشست ستاد فرهنگی اربعین حسینی در عراق با حضور سفیر و کاردار جمهوری اسلامی ایران در عراق
به منظور بررسی برنامه‌ها فرهنگی، تبلیغی و آموزشی اربعین ۹۶ زایران ایرانی در عراق جلسه ستاد فرهنگی اربعین حسینی صبح روز یکشنبه اول مرداد در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد با حضور اقای دکنر مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق و چند تن از مسولان سفارت برگزار شد
 1396/05/02
36488
جلسه موکب داران اربعین حسینی در تهران با حضور جمعی از مسئولان ستاد مرکزی اربعین و رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار شد.
در این جلسه ضمن ارائه پیش نویس فرهنگی موکب های خدماتی در موسم اربعین از سوی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی به سخنرانی پرداختند.
 1396/04/30
36487
رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین حسینی گفت: پیش‌بینی می‌شود در اربعین امسال روزانه 6 میلیون وعده غذایی با همت خیرین تهیه و بین زائران توزیع شود.
حسن پلارک درباره مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین گفت: در اربعین سال گذشته روزانه در مجموع 4 میلیون و 500 پرس غذا در قالب 3 وعده غذا در روز برای زائران اربعین حسینی تهیه و اهداء می‌شد، این در حالی است که پیش بینی ما برای امسال، روزانه 6 میلیون وعده غذا خواهد بود.
 1396/04/30

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات