ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


همراه اول واي فاي رايگان براي زايران اربعين فراهم كرده است


مديرعامل شركت ارتباطات سيار ايران(همراه اول) در ديدار با وزير ارتباطات عراق اعلام كرد: اپراتور اول ايران در ايام اربعين امسال براي زايران حرم اباعبدالله الحسين(ع) سرويس واي فاي (WiFi) رايگان در نظر گرفته است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني الاربعین از اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سيار ايران، وحيد صدوقي در اين ديدار افزود: علاوه بر مشتركان اپراتور اول به صورت خاص، مشتركان ساير اپراتورهاي عراقي و ايراني از جمله ايرانسل و رايتل نيز مي توانند به صورت موردي از سرويس واي فاي همراه اول كه در نقاط زيارتي نجف، كربلا و كاظمين و در مسير راهپيمايي اربعين در نظر گرفته شده است، بصورت رايگان استفاده كنند.

وي افزود: امسال سرويس واي فاي اول را در ايران راه اندازي كرده ايم و تجهيز 25 هزار نقطه سرويس واي فاي در كشور در دستور كار است.

صدوقي ضمن تشكر از وزير ارتباطات عراق و مديران دو اپراتور آسياسل و زين عراق بابت همكاري به عمل آمده ، اظهار داشت: از سه سال پيش كه تدابير ويژه اي براي رفاه حال زايران كربلا در ايام اربعين از سوي اپراتورهاي ايراني و عراقي صورت مي گيرد، هر ساله كيفيت خدمات ارتباطي بهتر مي شود.

وي ادامه داد: سال گذشته حدود يك ميليون و 300 هزار سيم كارت روشن همراه اول در عراق به ثبت رسيد و پيش بيني مي شود امسال اين تعداد به 2 ميليون و 500 هزار برسد.

وزير ارتباطات عراق در اين ديدار بر موضوع تضمين كيفيت خدمات مكالمه و ديتا تاكيد كرد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اپراتور اول - شركت ارتباطات سيار ايران - مسير راهپيمايي اربعين

مطالب مشابه


36999
هم‌اندیشی علمی دانشمندان درباره اربعین؛ تراث فرهنگی برای آیندگان
رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین اظهار کرد: فرصت هم‌اندیشی اساتید دانشگاه‌های علامه طباطبایی و تهران با دانشگاه کربلا فراهم شده است که این اقدام باید به عنوان تراث فرهنگی به نسل‌های بعد منتقل شود.
 1396/07/03
36997
تمایل عراق برای ادامه فعالیت قطار تهران ـ کربلا
معاون نظارت و برنامه‌ریزی بر سیر حرکت قطارهای مسافربری راه‌آهن گفت: عراق مایل است که فعالیت قطار تهران ـ کربلا ادامه پیدا کند، ظرفیت قطار بصره تا کربلا زیاد است اما مردم عراق زیاد از قطار استفاده نمی‌کنند و امکان استفاده از ظرفیت قطار تهران ـ‌ کربلا برای زائرین ایرانی وجود دارد.
 1396/07/03
36996
محبت، اساس اجرای درس‌های سیدالشهدا(ع) است
در جلسه ستاد اربعین استان اصفهان بر این موضوع تاکید شد که محبت باید زمینه‌ساز اجرایی شدن درس‌های سیدالشهدا باشد و از جمله درس‌هایی که باید در اربعین امسال به آن توجه ویژه داشت، اقامه نماز جماعت است.
 1396/07/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات