ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


نسخه مكتوب و صوتي «راه بي نهايت» منتشر شد


در اين مجموعه شاهد آثاري از محمد علي مجاهدي، سيد حميد رضا برقعي، سيد محمد جواد شرافت، جواد محمد زماني، حسن بياتاني، محمد غفاري، سيد محمد باباميري، احمد علوي، رضا خورشيدي‌فر، محمد جواد الهي‌پور، سيده تكتم حسيني، زهرا بشري موحد و شهربانو طوسي هستيم.

نسخه مكتوب و صوتي مجموعه «راه بي نهايت» كه نسخه تصويري آن همزمان با ايام ماه صفر از شبكه‌هاي مختلف صدا و سيما پخش مي‌شود، منتشر شد.

در اين نسخه‌ها 70 اثر عاشورايي از 30 شاعر آئيني شناخته شده‌ي كشور را مي‌خوانيم و مي‌شنويم.

در نسخه «راه بي نهايت» صوتي افزون بر قرائت اشعار از سوي صاحب اثر، اشعاري از شاعران كهن با موضوع حماسه عاشورا و با صداي كورش زارعي بازيگر و كارگردان شناخته‌شده‌ي سينما و تئاتر، موجود است.

همچنين در اين مجموعه شاهد آثاري از محمد علي مجاهدي، سيد حميد رضا برقعي، سيد محمد جواد شرافت، جواد محمد زماني، حسن بياتاني، محمد غفاري، سيد محمد باباميري، احمد علوي، رضا خورشيدي‌فر، محمد جواد الهي‌پور، سيده تكتم حسيني، زهرا بشري موحد و شهربانو طوسي هستيم.

لازم به يادآوري است، مجموعه صوتي و مكتوب «راه بي نهايت» به سفارش كميته فرهنگي آموزشي ستاد مركزي اربعين و به همت حوزه هنري استان قم تهيه شده ‌است.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: راه بي نهايت - كميته فرهنگي آموزشي ستاد مركزي اربعين - مجموعه صوتي و مكتوب

مطالب مشابه


36999
هم‌اندیشی علمی دانشمندان درباره اربعین؛ تراث فرهنگی برای آیندگان
رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین اظهار کرد: فرصت هم‌اندیشی اساتید دانشگاه‌های علامه طباطبایی و تهران با دانشگاه کربلا فراهم شده است که این اقدام باید به عنوان تراث فرهنگی به نسل‌های بعد منتقل شود.
 1396/07/03
36997
تمایل عراق برای ادامه فعالیت قطار تهران ـ کربلا
معاون نظارت و برنامه‌ریزی بر سیر حرکت قطارهای مسافربری راه‌آهن گفت: عراق مایل است که فعالیت قطار تهران ـ کربلا ادامه پیدا کند، ظرفیت قطار بصره تا کربلا زیاد است اما مردم عراق زیاد از قطار استفاده نمی‌کنند و امکان استفاده از ظرفیت قطار تهران ـ‌ کربلا برای زائرین ایرانی وجود دارد.
 1396/07/03
36996
محبت، اساس اجرای درس‌های سیدالشهدا(ع) است
در جلسه ستاد اربعین استان اصفهان بر این موضوع تاکید شد که محبت باید زمینه‌ساز اجرایی شدن درس‌های سیدالشهدا باشد و از جمله درس‌هایی که باید در اربعین امسال به آن توجه ویژه داشت، اقامه نماز جماعت است.
 1396/07/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات