ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


بررسی برنامه فرهنگی اربعین دانشگاهیان و کمیته فرهنگی آموزشی فرهنگی اربعین


حوزه کاری مشترک و ظرفیت های ستاد اربعین دانشگاهیان و کمیته فرهنگی آموزشی ستاد مرکزی اربعین بررسی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، با حضور حجت الاسلام و السلمین دکتر احمدی رئیس کمیته فرهنگی آموزشی ستاد مرکزی اربعین و داود گودرزی مسئول سازمان بسیج دانشجویی، سعید غضنفری دبیر کمیته فرهنگی آموزشی ستاد مرکزی اربعین و تاجیک معاون فرهنگی بسیج دانشجویی تشکیل و  حوزه کاری مشترک ستاد اربعین دانشگاهیان و کمیته فرهنگی آموزشی ستاد مرکزی اربعین بررسی شد.

و در خصوص برنامه های فرهنگی اربعین و زمینه مشترک همکاری ستاد اربعین دانشگاهیان با محوریت بسیج دانشجویی در حوزه فرهنگی بحث و گفتگو شد.

در این جلسه همچنین ظرفیت ها و استعدادهای موجود در این زمینه بررسی شد و بر تشکیل کارگروه برای این موضوع با حضور نمایندگان وزارت علوم ، نماینده نهاد رهبری در دانشگاه، بسیج و تشکل های دانشجویی و دانشگاهی  با مدیریت بسیج دانشجویی تاکید شد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - کمیته فرهنگی آموزش اربعین - حمید احمدی - داود گودرزی

مطالب مشابه


35704
از ابداع 30 طرح نذری تا ارتباط‌گیری با عشیره‌های عراقی
مسئول دو موکب شباب العلویون و فاطمةالزهرا(س) درباره فعالیت‌هایی که در ایام اربعین سال گذشته و برنامه‌های سال جاری دارد،‌ اظهار کرد: سال گذشته 30 طرح نذری را راه‌اندازی کردیم تا هر کس بنا به وسع خود در این طرح شرکت کند که نذورات شامل برنج، گوشت، پتو، موکت و ... بود.
 1396/02/06
35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات