ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


عیادت نماینده بعثه مقام معظم رهبری از مجروحین انفجار سامرا در بیمارستان


حجت الاسلام و المسلمین احسانی نماسنده بعثه مقام معظم رهبری در کاظمین و سامرا با آقای حمیدرضا حافظی فرزند شهید محمدرضا حافظی که در حادثه انفجار سامرا به شهادت رسیده بودند دیدار کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، حجت الاسلام و المسلمین احسانی نماینده بعثه مقام معظم رهبری در کاظمین و سامرا با آقای حمیدرضا حافظی فرزند شهید محمدرضا حافظی که در حادثه انفجار سامرا به شهادت رسیده بودند دیدار کردند.

در این دیدار نماینده بعثه برای شهدای فاجعه تروریستی در سامرا آرزوی علو درجات و برای مجروحان صحت و سلامتی از درگاه حق مسئلت نمودند.

ضمنا آقای حمیدرضا حافظی خود که شاهد شهادت پدر بزرگوارشان بودند نیز از مجروحین جنایت تروریستی تکفیری های داعش در سامرا می باشد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: احسانی - نماینده بعثه مقام معظم رهبری - کاظمین- سامرا

مطالب مشابه


36532
برگزاری سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین/ گذرنامه و روادیدِ عراقِ زائرین مجدّانه کنترل خواهد شد
در سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین بر اجرای مجدّانه و اطمینان بخش مقررات، برای کنترل مدارک قانونی زائرین اربعین تأکید شد.
 1396/05/04
36531
گزارش اجرای طرح نائب الشهید خدمت مقام معظم رهبری و مقامات دولتی و حتی مقامات عراقی ارائه شد/این طرح جزو چند اقدام خوب و مؤثر دراربعین سال گذشته بود که درخشید
حجت الاسلام احمدی:طرح نیابت شهدا پیشنهادوایده بسیار خوبی بودکه به برکت خون شهدا و به یمن انفاس شهدای کربلا به نحو بسیارخوبی دراربعین ۹۵ اجرا شد.
 1396/05/04
36530
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین مطرح شد؛ همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان و حوزویان در اربعین
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین که با حضور معاونان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین برگزار شد، بر لزوم همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان طی جریان عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی تاکید شد
 1396/05/04

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات