ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


آخرين اخبار از ثبت نام در سامانه سماح


سازمان حج و زيارت از ثبت نام بيش از يك ميليون نفر در سامانه سماح خبر داد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، تا صبح امروز يك ميليون و14 هزار و 800 نفر از مشتاقان زيارت اربعين در سامانه سماح ثبت نام كرده اند و همانگونه كه پيشتر در اطلاعيه سازمان حج و زيارت اعلام شده بمنظور تسهيل در نام نويسي زائران، ثبت نام و دريافت مدارك زائران از امروز بصورت يكجا در 2300 دفتر زيارتي سراسر كشور انجام مي گيرد.

بر اساس اين گزارش اسامي و نشاني دفاتر خدمات زيارت در سامانه سماح https://samah.haj.ir و پايگاه اطلاع رساني سازمان حج و زيارت به نشاني hajnews.ir موجود است و به ثبت نام كنندگان در سماح توصيه مي شود هر چه سريع تر مدارك خود را به دفاتر زيارتي تحويل داده تا ويزاي آنان بموقع صادر شود.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - سماح

مطالب مشابه


35486
حجت الاسلام والمسلمين قرائتي: ضرورت وجود روحاني خط شكن براي رفع مشكلات و معضلات جامعه
حجت الاسلام والمسلمين قرائتي با بيان اينكه وجود روحاني خط شكن براي رفع مشكلات و معضلات جامعه يك ضرورت است، گفت: جدي گرفتن قرآن براي سعادت دنيا و آخرت يك اصل است، لذا روحانيون بايد در زندگي خود قرآن را جدي بگيرند تا موجب شود مردم كلام الهي را در زندگي خود ساري و جاري كنند.
 1396/01/10
35485
ليله الرغائب، فرصتي براي طلب غفران نسبت به گناهان گذشته
مسئول دفترنمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در كربلا با اشاره به اينكه فرصت هاي ارزشمندي در زندگي انسان وجود دارد كه مي توان در مسير تقرب الي الله و سعادت و تعالي گام برداشت، گفت: ليله الرغائب فرصتي براي طلب غفران نسبت به گناهان و حركت زندگي در مسير بندگي و عبوديت است .
 1396/01/10
35484
دومين همايش بين‌المللي شيخ‌حلي در كربلا برگزار مي‌شود
مجمع جهاني امام حسين(عليه السلام) وابسته به آستان قدس حسيني دومين همايش علمي بين المللي احياي ميراث علماي كربلا را با عنوان «شيخ فقيه ابن فهد الحلي نمونه‌اي از عالم رباني» برگزار مي‌نمايد.
 1396/01/10

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات