ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


سخنگوی نیروی انتظامی از افزایش ۲۰۰ درصدی خروج زائران اربعین تا امروز خبر داد.


سخنگوی نیروی انتظامی خبر داد افزایش ۲۰۰ درصدی خروج زائران اربعین/صدور بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار گذرنامه

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم سردار سعید منتظرالمهدی با اشاره به اربعین اظهار کرد: قرارگاه های نیروی انتظامی در سه مرز شلمچه، چزابه و مهران احداث شده و تلاش می شود با تدابیر اتخاذ شده به سرعت عملیات خروج زائران انجام شود.

سخنگوی ناجا با تاکید بر ازوم همراه داشتن گذرنامه و ویزای معتبر گفت: همکاران ما در جاده ها و پایانه های مرزی در کنار مردم حضور دارند و خدمات انتظامی را به زائران ارایه می دهند.

منتظرالمهدی افزود: افزایش 68 درصدی صدور گذرنامه و افزایش 200 درصدی خروج زایران تا امروز و صدور بیش از یک میلیون و دویست هزار گذرنامه در 50 روز گذشته از اقدامات پلیس در راستای خدمت رسانی به زائران اربعین است.

وی خاطرنشان کرد: زائرانی که در کشور عراق با مشکل مفقود شدن گذرنامه خود مواجه می شوند نیز می توانند به دفاتر کنسولی در 4 شهر عراق مراجعه کنند و نسبت به رفع این مشکل اقدام کنند.

به گفته منتظرالمهدی با تدابیر در نظر گرفته شده در پایانه های مرزی، زائرانی که مدارک خروج از کشورشان تکمیل باشد در کسری از دقیقه عملیات خروجشان انجام می‌شود.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: سخنگوی نیروی انتظامی - منتظرالمهدی - نیروی انتظامی

مطالب مشابه


36532
برگزاری سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین/ گذرنامه و روادیدِ عراقِ زائرین مجدّانه کنترل خواهد شد
در سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین بر اجرای مجدّانه و اطمینان بخش مقررات، برای کنترل مدارک قانونی زائرین اربعین تأکید شد.
 1396/05/04
36531
گزارش اجرای طرح نائب الشهید خدمت مقام معظم رهبری و مقامات دولتی و حتی مقامات عراقی ارائه شد/این طرح جزو چند اقدام خوب و مؤثر دراربعین سال گذشته بود که درخشید
حجت الاسلام احمدی:طرح نیابت شهدا پیشنهادوایده بسیار خوبی بودکه به برکت خون شهدا و به یمن انفاس شهدای کربلا به نحو بسیارخوبی دراربعین ۹۵ اجرا شد.
 1396/05/04
36530
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین مطرح شد؛ همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان و حوزویان در اربعین
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین که با حضور معاونان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین برگزار شد، بر لزوم همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان طی جریان عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی تاکید شد
 1396/05/04

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات