ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


رمان« اربعین طوبی» منتشر شد


رمان «اربعین طوبی» نوشته سید محسن امامی توسط انتشارات جمکران راهی بازار نشر شده است.

رمان اربعین طوبی که چند قسمت آن در مجله پیام زن، در سال گذشته منتشر شده بود، با دستمایه قرار دادن ماجرای زندگی این شیرزن ایرانی، قصد دارد به مسائلی همچون محبت اهل بیت (ع)، جایگاه خانواده، سبک زندگی ایرانی اسلامی، تاریخ معاصر، مشترکات دو کشور ایران و عراق و ... اشاراتی مختصر داشته باشد و علاوه بر آن، بهانه ای شود برای پیدا شدن ردی از فرزند گم شده خاله بتول و مرهمی بر زخم هجران وی.

در این اثر، نام ها عمدتا تغییر کرده و بر خلاف واقعی بودن شخصیت و کلیت داستان، خرده ماجراها صرفا جنبه داستانی و محتوایی بخش دارند.

بی شک زندگی واقعی و مستند خاله بتول، تونالیته متفاوتی از جهت شیرینی و تلخی با داستانی که در این کتاب می خوانید دارد. چه بسا زندگی وی نه به تلخی بعضی بخشها و نه شیرینی دیگر قسمت ها باشد. آنچه ارائه شده، تنها در حد توان و فرصت نگارنده متن است.

در این نوشته سعی شده از زیاده گویی کسالت بار پرهیز شود و داستان ها با حداقل تعلیق ممکن و به زبان ساده و همراه با عباراتی شیرین برای مخاطب قصه خوان مخصوصا نسل جوان بیان شود.

رمان «اربعین طوبی» نوشته سید محسن امامی در 296  صفحه به مبلغ 10 هزار تومان توسط انتشارت جمکران وارد بازار نشر شده است.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: رمان اربعین طوبی - اربعین حسینی - سید محسن امامی

مطالب مشابه


36488
جلسه موکب داران اربعین حسینی در تهران با حضور جمعی از مسئولان ستاد مرکزی اربعین و رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار شد.
در این جلسه ضمن ارائه پیش نویس فرهنگی موکب های خدماتی در موسم اربعین از سوی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی به سخنرانی پرداختند.
 1396/04/30
36487
رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین حسینی گفت: پیش‌بینی می‌شود در اربعین امسال روزانه 6 میلیون وعده غذایی با همت خیرین تهیه و بین زائران توزیع شود.
حسن پلارک درباره مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین گفت: در اربعین سال گذشته روزانه در مجموع 4 میلیون و 500 پرس غذا در قالب 3 وعده غذا در روز برای زائران اربعین حسینی تهیه و اهداء می‌شد، این در حالی است که پیش بینی ما برای امسال، روزانه 6 میلیون وعده غذا خواهد بود.
 1396/04/30
36482
دومین جلسه کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین در سال 96 برگزار شد؛
این جلسه باحضور ریاست محترم کمیته فرهنگی آموزشی واعضای کمیته فرهنگی : بعثه مقام معظم رهبری ، شورای سیاستگذاری ائمه جمعه ، مجمع جهانی اهل بیت ، نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاهها ، مرکز مدیریت حوزه های علمیه ، سازمان حج و زیارت ، وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی ، سازمان تبلیغات اسلامی ، ستاد بازسازی عتبات عالیات ، سازمان اوقاف وامور خیریه ، نماینده وزارت کشور ، نماینده وزارت امور خارجه ، بسیج دانشجویی ، قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء ، معاونت فرهنگی سپاه ، شهرداری تهران و اشخاص وکارشناسان حقیقی وحقوقی برگزار شد
 1396/04/30

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات