ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


برگزاری چهارمين جلسه ستاد اربعين استان آذربايجان غربي


چهارمين جلسه ستاد اربعين استان آذربايجان غربي صبح امروز در دفتر نماينده محترم و لي فقيه در استان و امام جمعه اروميه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، چهارمين جلسه ستاد اربعين استان آذربايجان غربي صبح امروز در دفتر نماينده محترم و لي فقيه در استان و امام جمعه اروميه برگزار شد.
در اين جلسه كميته هاي مختلف ستاد گزارشي از فعاليت هاي خويش ارائه نمودند و مسائل و مشكلات روند اجراي برخي برنامه ها بررسي و تصميمات لازم اتخاذ شد.
عباسي كارشناس دفتر نمايندگي بعثه رهبري در استان و نماينده كميته فرهنگي و آموزشي از اجرايي شدن  20 مصوبه  اين كميته خبر داد و افزود در حال حاضر فعاليت هاي آموزشي براي زائرين اربعين از طريق صدا و سما و همايش هاي آموزش محور در شهرستان هاي استان در حال برگزاري.
در پايان جلسه حجت الاسلام قريشي نماينده ولي فقيه در استان‌آذربايجان غربي و امام جمعه اروميه بر اين موضوع تأكيد نمودند كه تمامي تلاش اعضاء ستاد به شرط اخلاص كه قطعاً‌ ساري و جاري است، مورد مقبول درگاه الهي خواهد بود و در زيارت تك تك زائرين سهيم خواهيد بود.
ايشان افزودند نمايشگاه عكسي كه ديروز افتتاح شد بسيار اثرگذار است لذا  مسابقه عكسي در استان برگزار شود و نتايج آن در سال آتي در قالب نمايشگاهي برگزار گردد، تا لحظات بيشتري از اين حركت فرهنگي ثبت گردد.
 


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: ستاد اربعين - استان آذربايجان غربي - نماينده محترم و لي فقيه در استان -

مطالب مشابه


36517
نشست ستاد فرهنگی اربعین حسینی در عراق با حضور سفیر و کاردار جمهوری اسلامی ایران در عراق
به منظور بررسی برنامه‌ها فرهنگی، تبلیغی و آموزشی اربعین ۹۶ زایران ایرانی در عراق جلسه ستاد فرهنگی اربعین حسینی صبح روز یکشنبه اول مرداد در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد با حضور اقای دکنر مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق و چند تن از مسولان سفارت برگزار شد
 1396/05/02
36488
جلسه موکب داران اربعین حسینی در تهران با حضور جمعی از مسئولان ستاد مرکزی اربعین و رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار شد.
در این جلسه ضمن ارائه پیش نویس فرهنگی موکب های خدماتی در موسم اربعین از سوی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی به سخنرانی پرداختند.
 1396/04/30
36487
رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین حسینی گفت: پیش‌بینی می‌شود در اربعین امسال روزانه 6 میلیون وعده غذایی با همت خیرین تهیه و بین زائران توزیع شود.
حسن پلارک درباره مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین گفت: در اربعین سال گذشته روزانه در مجموع 4 میلیون و 500 پرس غذا در قالب 3 وعده غذا در روز برای زائران اربعین حسینی تهیه و اهداء می‌شد، این در حالی است که پیش بینی ما برای امسال، روزانه 6 میلیون وعده غذا خواهد بود.
 1396/04/30

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات