ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


برگزاری نمايشگاه عكس شميم عشق با موضوع پياده روي اربعين در مجتمع فرهنگي و هنري اروميه


نمايشگاه عكس شميم عشق با موضوع پياده روي اربعين در مجتمع فرهنگي و هنري اروميه آغاز به كار كرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، نمايشگاه عكس شميم عشق با موضوع پياده روي اربعين در مجتمع فرهنگي و هنري اروميه آغاز به كار كرد.
بنا بر این گزارش نمايشگاه عكس شميم عشق با موضوع  پياده روي اربعين به دست حجت الاسلام و المسلمين دكتر قريشي نماينده محترم ولي فقيه در استان و امام جمعه اروميه  و حضور جمعي از مديران كل استان افتتاح شد

آقای مهديان یکی از خالقین عکس های نمایشگاه، موضوع عكس هاي خويش را انتقال احساس زائران بيان كرد و گفت تلاش نمودم حس خدمت به زائرين، حس عاشقي و حس اندوه را به نمايش درآورم.

حجت الاسلام و المسلمين قريشي ضمن تشكر از زحمات ايشان و آرزوي قبول تلاش هايش در محضر اباعبادالله الحسين(عليه السلام) گفت چيزي كه در عكس ها ديدم اخلاص به معناي حقيقي آن بود، ايشان افزودند عكس و به طور كلي هنر نقش بسيار مؤثري در انتقال مفاهيم ارزشمند اسلام دارد و  هيچ  كس نمي تواند اربعين را آنچه هست و مي شود بيان كند لكن هنر مي تواند گوشه هايي از آن را به جهانيان نشان دهد.


 


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: نمايشگاه عكس - شميم عشق - پیاده روی اربعين - اروميه

مطالب مشابه


36999
هم‌اندیشی علمی دانشمندان درباره اربعین؛ تراث فرهنگی برای آیندگان
رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین اظهار کرد: فرصت هم‌اندیشی اساتید دانشگاه‌های علامه طباطبایی و تهران با دانشگاه کربلا فراهم شده است که این اقدام باید به عنوان تراث فرهنگی به نسل‌های بعد منتقل شود.
 1396/07/03
36997
تمایل عراق برای ادامه فعالیت قطار تهران ـ کربلا
معاون نظارت و برنامه‌ریزی بر سیر حرکت قطارهای مسافربری راه‌آهن گفت: عراق مایل است که فعالیت قطار تهران ـ کربلا ادامه پیدا کند، ظرفیت قطار بصره تا کربلا زیاد است اما مردم عراق زیاد از قطار استفاده نمی‌کنند و امکان استفاده از ظرفیت قطار تهران ـ‌ کربلا برای زائرین ایرانی وجود دارد.
 1396/07/03
36996
محبت، اساس اجرای درس‌های سیدالشهدا(ع) است
در جلسه ستاد اربعین استان اصفهان بر این موضوع تاکید شد که محبت باید زمینه‌ساز اجرایی شدن درس‌های سیدالشهدا باشد و از جمله درس‌هایی که باید در اربعین امسال به آن توجه ویژه داشت، اقامه نماز جماعت است.
 1396/07/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات