ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


برگزاری نمايشگاه عكس شميم عشق با موضوع پياده روي اربعين در مجتمع فرهنگي و هنري اروميه


نمايشگاه عكس شميم عشق با موضوع پياده روي اربعين در مجتمع فرهنگي و هنري اروميه آغاز به كار كرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، نمايشگاه عكس شميم عشق با موضوع پياده روي اربعين در مجتمع فرهنگي و هنري اروميه آغاز به كار كرد.
بنا بر این گزارش نمايشگاه عكس شميم عشق با موضوع  پياده روي اربعين به دست حجت الاسلام و المسلمين دكتر قريشي نماينده محترم ولي فقيه در استان و امام جمعه اروميه  و حضور جمعي از مديران كل استان افتتاح شد

آقای مهديان یکی از خالقین عکس های نمایشگاه، موضوع عكس هاي خويش را انتقال احساس زائران بيان كرد و گفت تلاش نمودم حس خدمت به زائرين، حس عاشقي و حس اندوه را به نمايش درآورم.

حجت الاسلام و المسلمين قريشي ضمن تشكر از زحمات ايشان و آرزوي قبول تلاش هايش در محضر اباعبادالله الحسين(عليه السلام) گفت چيزي كه در عكس ها ديدم اخلاص به معناي حقيقي آن بود، ايشان افزودند عكس و به طور كلي هنر نقش بسيار مؤثري در انتقال مفاهيم ارزشمند اسلام دارد و  هيچ  كس نمي تواند اربعين را آنچه هست و مي شود بيان كند لكن هنر مي تواند گوشه هايي از آن را به جهانيان نشان دهد.


 


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: نمايشگاه عكس - شميم عشق - پیاده روی اربعين - اروميه

مطالب مشابه


35486
حجت الاسلام والمسلمين قرائتي: ضرورت وجود روحاني خط شكن براي رفع مشكلات و معضلات جامعه
حجت الاسلام والمسلمين قرائتي با بيان اينكه وجود روحاني خط شكن براي رفع مشكلات و معضلات جامعه يك ضرورت است، گفت: جدي گرفتن قرآن براي سعادت دنيا و آخرت يك اصل است، لذا روحانيون بايد در زندگي خود قرآن را جدي بگيرند تا موجب شود مردم كلام الهي را در زندگي خود ساري و جاري كنند.
 1396/01/10
35485
ليله الرغائب، فرصتي براي طلب غفران نسبت به گناهان گذشته
مسئول دفترنمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در كربلا با اشاره به اينكه فرصت هاي ارزشمندي در زندگي انسان وجود دارد كه مي توان در مسير تقرب الي الله و سعادت و تعالي گام برداشت، گفت: ليله الرغائب فرصتي براي طلب غفران نسبت به گناهان و حركت زندگي در مسير بندگي و عبوديت است .
 1396/01/10
35484
دومين همايش بين‌المللي شيخ‌حلي در كربلا برگزار مي‌شود
مجمع جهاني امام حسين(عليه السلام) وابسته به آستان قدس حسيني دومين همايش علمي بين المللي احياي ميراث علماي كربلا را با عنوان «شيخ فقيه ابن فهد الحلي نمونه‌اي از عالم رباني» برگزار مي‌نمايد.
 1396/01/10

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات