ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


همايش بزرگ زائران پياده روي اربعین در شهرستان مياندوآب


همايش بزرگ زائران پياده روي شهرستان مياندوآب استان آذربايجان غربي روز شنبه برابر با 15 آبان ماه در مصلي امام خميني(ره) اين شهرستان برگزار گرديد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، همايش بزرگ زائران پياده روي شهرستان مياندوآب استان آذربايجان غربي روز شنبه برابر با 15 آبان ماه در مصلي امام خميني(ره) اين شهرستان برگزار گرديد.

در ابتدای همايش آقاي طريقي از مديران با تجربه و موفق کاروان، اين شهرستان به تشريح مسائل امنيتي و ضروري سفر پرداختند و در ادامه حجت الاسلام و المسلمين حسن زاده امام جمعه محترم شهر آداب و اسرار سفر را بيان فرمودند.
آنگاه آقاي سهرابي از مداحان و ذاکران شهر حال و هواي همايش را حسینی کرد و دلها را آماده زيارت نمود.
پايان بخش اين همايش سخنراني آقاي عباسي كارشناس دفتر نمايندگي بعثه رهبري در استان آذربايجان غربي بود كه گزارشي از فعاليت هاي كميته فرهنگي ارائه نموده و به تشريح طرح زيارتي نائب الشهيد پرداختند.

 


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: مياندوآب - استان آذربايجان غربي - کمسته فرهنگی آموزش - اربعین حسینی

مطالب مشابه


36999
هم‌اندیشی علمی دانشمندان درباره اربعین؛ تراث فرهنگی برای آیندگان
رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین اظهار کرد: فرصت هم‌اندیشی اساتید دانشگاه‌های علامه طباطبایی و تهران با دانشگاه کربلا فراهم شده است که این اقدام باید به عنوان تراث فرهنگی به نسل‌های بعد منتقل شود.
 1396/07/03
36997
تمایل عراق برای ادامه فعالیت قطار تهران ـ کربلا
معاون نظارت و برنامه‌ریزی بر سیر حرکت قطارهای مسافربری راه‌آهن گفت: عراق مایل است که فعالیت قطار تهران ـ کربلا ادامه پیدا کند، ظرفیت قطار بصره تا کربلا زیاد است اما مردم عراق زیاد از قطار استفاده نمی‌کنند و امکان استفاده از ظرفیت قطار تهران ـ‌ کربلا برای زائرین ایرانی وجود دارد.
 1396/07/03
36996
محبت، اساس اجرای درس‌های سیدالشهدا(ع) است
در جلسه ستاد اربعین استان اصفهان بر این موضوع تاکید شد که محبت باید زمینه‌ساز اجرایی شدن درس‌های سیدالشهدا باشد و از جمله درس‌هایی که باید در اربعین امسال به آن توجه ویژه داشت، اقامه نماز جماعت است.
 1396/07/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات