ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


اجتماع ملی زائران اربعین حسینی در سراسر برگزار شد


در آستانه فرا رسیدن ایام زیارتی اربعین حسینی (ع)، اجتماع ملی زائران اربعین حسینی در سراسر برگزار شد.

مجید منعمی جانشین شورای راهبری جوانان کمیته فرهنگی آموزشی ستاد مرکزی اربعین گفت: به همت شورای راهبری جوانان و با همکاری و هماهنگی مسولین استان های سراسر کشور، در آستانه ی فرا رسیدن ایام زیارتی اربعین حسینی اجتماع ملی زائرین اربعین حسینی در سراسر کشور برگزار شد.

 

وی ضمن اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر لزوم توجه به اهمیت نقش جوانان در عرصه های مختلف، با بیان اینکه غالب زائرین اربعین را قشر جوان جامعه تشکیل میدهند، حضور جوانان در اجتماع ملی زائرین اربعین را یکی دیگر از عرصه های نقش آفرینی جوانان عنوان کرد و این حضور را تجدید عهد جوانان ایران اسلامی با آرمان های قیام امام حسین علیه السلام عنوان کرد.


جانشین شورای راهبری جوانان کمیته فرهنگی آموزشی ستاد مرکزی اربعین در ادامه ضمن تقدیر از همه ی دست اندرکاران اجرای این اجتماع ملی، به ویژه نمایندگان شورای راهبری جوانان کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین در استانهای سراسر کشور ، این اجتماع را حرکتی عظیم در راستای اجتماع جهانی زائرین اربعین در شهر مقدس کربلا دانست.

 

لازم به ذکر است اجتماع ملی زایرین اربعین 14 آبان ماه به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار شد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: مجید منعمی - شورای راهبری جوانان - کمیته فرهنگی و آموزشی - ستاد مرکزی اربعین

مطالب مشابه


36517
نشست ستاد فرهنگی اربعین حسینی در عراق با حضور سفیر و کاردار جمهوری اسلامی ایران در عراق
به منظور بررسی برنامه‌ها فرهنگی، تبلیغی و آموزشی اربعین ۹۶ زایران ایرانی در عراق جلسه ستاد فرهنگی اربعین حسینی صبح روز یکشنبه اول مرداد در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد با حضور اقای دکنر مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق و چند تن از مسولان سفارت برگزار شد
 1396/05/02
36488
جلسه موکب داران اربعین حسینی در تهران با حضور جمعی از مسئولان ستاد مرکزی اربعین و رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار شد.
در این جلسه ضمن ارائه پیش نویس فرهنگی موکب های خدماتی در موسم اربعین از سوی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی به سخنرانی پرداختند.
 1396/04/30
36487
رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین حسینی گفت: پیش‌بینی می‌شود در اربعین امسال روزانه 6 میلیون وعده غذایی با همت خیرین تهیه و بین زائران توزیع شود.
حسن پلارک درباره مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین گفت: در اربعین سال گذشته روزانه در مجموع 4 میلیون و 500 پرس غذا در قالب 3 وعده غذا در روز برای زائران اربعین حسینی تهیه و اهداء می‌شد، این در حالی است که پیش بینی ما برای امسال، روزانه 6 میلیون وعده غذا خواهد بود.
 1396/04/30

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات