ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


اجتماع ملی زائران اربعین حسینی در آذربایجان غربی


آئین بزرگ همایش مردمی اربعین حسینی، صبح جمعه در مصلی ارومیه برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین ، در جمعه برابر با چهاردهم آبان ماه هم زمان با سراسر كشور زائران اربعين استان آذربايجان غربي در مصلي نماز جمعه اروميه گردهم آمدند

در اين تجمع حجت الاسلام و المسلمين كيومرزي نماينده كميته فرهنگي و آموزشي به تشريح فعاليت هاي انجام يافته آن كميته اشاره كرده و گفت:

برپايي نمايشگاه عكس خياباني، نمايشگاه عكس با موضوع اربعين، برگزاري جلسات آموزشي در شهرهاي استان، پخش برنامه هاي آموزشي از شبكه صدا و سيماي استاني برنامه هاي در حال اجرايي اين كميته مي باشد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمين سيدي از اساتيد حوزه و دانشگاه در سه موضوع احكام، معرفي اماكن عتبات عاليات عراق و آداب سفر سخنراني نمود.

تجمع با شعر خواني آقاي رزازي و مديحه سرايي آقاي حاجي زاده خاتمه يافت.

از فعاليت هاي جانبي اين تجمع مي توان به ثبت نام زيارت نيابتي از شهداء، توزيع كتابچه هاي آموزشي ( سلامت سفر، ره پويه و گزيده كامل الزياره )، نمايشگاهي از پوستر هاي آموزشي، موكب نمادين شامل پذيرايي، واكس كفش، پرسش و پاسخ اشاره نمود.

 


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: آذربايجان غربي - كميته فرهنگي و آموزشي - اربعین حسینی

مطالب مشابه


36517
نشست ستاد فرهنگی اربعین حسینی در عراق با حضور سفیر و کاردار جمهوری اسلامی ایران در عراق
به منظور بررسی برنامه‌ها فرهنگی، تبلیغی و آموزشی اربعین ۹۶ زایران ایرانی در عراق جلسه ستاد فرهنگی اربعین حسینی صبح روز یکشنبه اول مرداد در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد با حضور اقای دکنر مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق و چند تن از مسولان سفارت برگزار شد
 1396/05/02
36488
جلسه موکب داران اربعین حسینی در تهران با حضور جمعی از مسئولان ستاد مرکزی اربعین و رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار شد.
در این جلسه ضمن ارائه پیش نویس فرهنگی موکب های خدماتی در موسم اربعین از سوی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی به سخنرانی پرداختند.
 1396/04/30
36487
رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین حسینی گفت: پیش‌بینی می‌شود در اربعین امسال روزانه 6 میلیون وعده غذایی با همت خیرین تهیه و بین زائران توزیع شود.
حسن پلارک درباره مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین گفت: در اربعین سال گذشته روزانه در مجموع 4 میلیون و 500 پرس غذا در قالب 3 وعده غذا در روز برای زائران اربعین حسینی تهیه و اهداء می‌شد، این در حالی است که پیش بینی ما برای امسال، روزانه 6 میلیون وعده غذا خواهد بود.
 1396/04/30

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات