ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


پذیرش زائران پاکستانی در زائر سرای امام رضا(ع) برای مردم زاهدان افتخار است


پذیرش و اسکان زائران پاکستانی در زائر سرای امام رضا(ع) برای مردم زاهدان افتخار است.

مجتبی خانجانی فرماندار زاهدان، در آستانه فرا رسیدن اربعین حسینی،از روند خدمات رسانی به زائران پاکستانی در زائر سرای امام رضا علیه السلام بازدید کرد.

در این بازدید حجت السلام اسماعیل تدینی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان و حجت الاسلام هاشم رعنایی، فرماندار را همراهی می کردند.
 
فرماندار زاهدان در این بازدید از اینکه زائر سرای امام رضا علیه السلام میزبان زائران اربعین امام حسین خواهد بود ابراز خرسندی کرد و گفت: باید تمامی امکانات در اختیار زائران قرار گیرد تا آنان دغدغه ای برای تامین خورد و خوراک و اسکان خودشان نداشته باشند و با  گوله باری از خاطر استان را ترک کند.

خانجانی گفت: در راستای خرید تسهیلات و تمعیدات لازم برای رفاه حال زائران اربعین حسینی مبلغ 30 میلیون ریال کمک نقدی به زائر سرای امام رضا علیه السلام پرداخت شده است که امیداوریم با این کمک شاهد افزایش خدمات رفاهی و امکانات برای زوار خارج کشور باشیم.

گفتنی است، زائر سرای امام رضا علیه السلام زاهدان با ظرفیت 7 هزار نفر و داشتن 23 اتاق و 4 تخت خواب با فاصله کمتر از 100کیلومتر از مرز کشور پاکستان هر ساله میزبان خیل عظیمی از زائران دل شیفته عتبات عالیات است که در بدو ورود به کشور  در این موقوفه حضور می‌یابند و تجدید قوا می‌کنند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: فرماندار زاهدان - اربعین حسینی - زائران پاکستانی

مطالب مشابه


35486
حجت الاسلام والمسلمين قرائتي: ضرورت وجود روحاني خط شكن براي رفع مشكلات و معضلات جامعه
حجت الاسلام والمسلمين قرائتي با بيان اينكه وجود روحاني خط شكن براي رفع مشكلات و معضلات جامعه يك ضرورت است، گفت: جدي گرفتن قرآن براي سعادت دنيا و آخرت يك اصل است، لذا روحانيون بايد در زندگي خود قرآن را جدي بگيرند تا موجب شود مردم كلام الهي را در زندگي خود ساري و جاري كنند.
 1396/01/10
35485
ليله الرغائب، فرصتي براي طلب غفران نسبت به گناهان گذشته
مسئول دفترنمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در كربلا با اشاره به اينكه فرصت هاي ارزشمندي در زندگي انسان وجود دارد كه مي توان در مسير تقرب الي الله و سعادت و تعالي گام برداشت، گفت: ليله الرغائب فرصتي براي طلب غفران نسبت به گناهان و حركت زندگي در مسير بندگي و عبوديت است .
 1396/01/10
35484
دومين همايش بين‌المللي شيخ‌حلي در كربلا برگزار مي‌شود
مجمع جهاني امام حسين(عليه السلام) وابسته به آستان قدس حسيني دومين همايش علمي بين المللي احياي ميراث علماي كربلا را با عنوان «شيخ فقيه ابن فهد الحلي نمونه‌اي از عالم رباني» برگزار مي‌نمايد.
 1396/01/10

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات