ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


امكان مطالعه نشريه الاربعين براي زائران عتبات فراهم شد


امكان مطالعه نشريه الاربعين كه از سوي كميته فرهنگي و آموزشي ستاد اربعين منتشر مي شود براي زائران در كربلاي معلا فراهم شده است.

امكان مطالعه نشريه الاربعين كه به صورت هفتگي و به منظور اطلاع رساني، آموزش و تبيين آموزه‌هاي معارفي اربعين، از سوي كميته فرهنگي و آمورشي ستاد مركزي اربعين منتشر مي شود، براي زائران عتبات فراهم شده است.

در آخرين شماره اين نشريه انعكاس اخبار ستاد مركزي اربعين، اخبار كميته فرهنگي و آمورشي، اخبار اربعين شهرستان ها، مصاحبه با بزرگان و صاحب نظران و انعكاس ديديگاه آنها، ديدارهاي كميته فرهنگي با بزرگان و صاحب نظران در حوزه معارف اربعين و حسيني به چشم مي خورد.

همچنين مباحث معرفتي در معارف اربعين و درج احاديث و كلام بزرگان، درج دلنوشته، شعر، متن و عكسهاي هنري اربعين و تازه هاي نشر در معارف اربعيني و حسيني از ديگر مطالب چهاردهمين شماره ويژه نامه كميته فرهنگي آموزشي اربعين است كه زائران مي توانند در هتل محل استقرار خود، آن را مطالعه كنند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: الاربعين - كربلا - زيارت - اربعین

مطالب مشابه


35486
حجت الاسلام والمسلمين قرائتي: ضرورت وجود روحاني خط شكن براي رفع مشكلات و معضلات جامعه
حجت الاسلام والمسلمين قرائتي با بيان اينكه وجود روحاني خط شكن براي رفع مشكلات و معضلات جامعه يك ضرورت است، گفت: جدي گرفتن قرآن براي سعادت دنيا و آخرت يك اصل است، لذا روحانيون بايد در زندگي خود قرآن را جدي بگيرند تا موجب شود مردم كلام الهي را در زندگي خود ساري و جاري كنند.
 1396/01/10
35485
ليله الرغائب، فرصتي براي طلب غفران نسبت به گناهان گذشته
مسئول دفترنمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در كربلا با اشاره به اينكه فرصت هاي ارزشمندي در زندگي انسان وجود دارد كه مي توان در مسير تقرب الي الله و سعادت و تعالي گام برداشت، گفت: ليله الرغائب فرصتي براي طلب غفران نسبت به گناهان و حركت زندگي در مسير بندگي و عبوديت است .
 1396/01/10
35484
دومين همايش بين‌المللي شيخ‌حلي در كربلا برگزار مي‌شود
مجمع جهاني امام حسين(عليه السلام) وابسته به آستان قدس حسيني دومين همايش علمي بين المللي احياي ميراث علماي كربلا را با عنوان «شيخ فقيه ابن فهد الحلي نمونه‌اي از عالم رباني» برگزار مي‌نمايد.
 1396/01/10

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات