ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


امكان مطالعه نشريه الاربعين براي زائران عتبات فراهم شد


امكان مطالعه نشريه الاربعين كه از سوي كميته فرهنگي و آموزشي ستاد اربعين منتشر مي شود براي زائران در كربلاي معلا فراهم شده است.

امكان مطالعه نشريه الاربعين كه به صورت هفتگي و به منظور اطلاع رساني، آموزش و تبيين آموزه‌هاي معارفي اربعين، از سوي كميته فرهنگي و آمورشي ستاد مركزي اربعين منتشر مي شود، براي زائران عتبات فراهم شده است.

در آخرين شماره اين نشريه انعكاس اخبار ستاد مركزي اربعين، اخبار كميته فرهنگي و آمورشي، اخبار اربعين شهرستان ها، مصاحبه با بزرگان و صاحب نظران و انعكاس ديديگاه آنها، ديدارهاي كميته فرهنگي با بزرگان و صاحب نظران در حوزه معارف اربعين و حسيني به چشم مي خورد.

همچنين مباحث معرفتي در معارف اربعين و درج احاديث و كلام بزرگان، درج دلنوشته، شعر، متن و عكسهاي هنري اربعين و تازه هاي نشر در معارف اربعيني و حسيني از ديگر مطالب چهاردهمين شماره ويژه نامه كميته فرهنگي آموزشي اربعين است كه زائران مي توانند در هتل محل استقرار خود، آن را مطالعه كنند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: الاربعين - كربلا - زيارت - اربعین

مطالب مشابه


36532
برگزاری سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین/ گذرنامه و روادیدِ عراقِ زائرین مجدّانه کنترل خواهد شد
در سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین بر اجرای مجدّانه و اطمینان بخش مقررات، برای کنترل مدارک قانونی زائرین اربعین تأکید شد.
 1396/05/04
36531
گزارش اجرای طرح نائب الشهید خدمت مقام معظم رهبری و مقامات دولتی و حتی مقامات عراقی ارائه شد/این طرح جزو چند اقدام خوب و مؤثر دراربعین سال گذشته بود که درخشید
حجت الاسلام احمدی:طرح نیابت شهدا پیشنهادوایده بسیار خوبی بودکه به برکت خون شهدا و به یمن انفاس شهدای کربلا به نحو بسیارخوبی دراربعین ۹۵ اجرا شد.
 1396/05/04
36530
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین مطرح شد؛ همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان و حوزویان در اربعین
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین که با حضور معاونان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین برگزار شد، بر لزوم همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان طی جریان عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی تاکید شد
 1396/05/04

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات