ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


هر زائر حسینی به عنوان نماینده و سفیر جمهوری اسلامی ایران در کشور عراق هستند


حجه الاسلام ایران نژاد کارشناس آموزش دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در استان آذربایجان شرقی با حضور در برنامه زنده تلویزیونی سحرلر از شبکه سهند مطرح کرد هر زائر حسینی به عنوان نماینده و سفیر جمهوری اسلامی ایران در کشور عراق هستند و باید احترام مردم کشور میزبان نگه داشته شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین ، حجه الاسلام ایران نژاد کارشناس آموزش دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در استان آذربایجان شرقی با حضور در برنامه زنده تلویزیونی سحرلر از شبکه سهند مطرح کرد هر زائر حسینی به عنوان نماینده و سفیر جمهوری اسلامی ایران در کشور عراق هستند و باید احترام مردم کشور میزبان  نگه داشته شود.
وی در ادامه  در خصوص آداب و اخلاق سفر ، اسرار زیارت، فضایل زیارت سید الشهدا (ع) و همچنین در خصوص تبیین طرح نایب الشهید (زیارت به نیابت از شهدا) توضیحاتی به بینندگان تلویزیونی ارائه دادند.
کارشناس بعثه مقام معظم رهبری در استان آذربایجان شرقی از زائرین اربعین حسینی و عموم مردم خواست در اجتماع ملی زائرین اربعین حسینی  که روز جمعه در تاریخ 14/8/95 از ساعت 9:30 الی 11:30 در مصلی اعظم امام خمینی (ره) تبریز برگزار می گردد شرکت کنند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: ایران نژاد -عثه مقام معظم رهبری - اربعین حسینی

مطالب مشابه


36517
نشست ستاد فرهنگی اربعین حسینی در عراق با حضور سفیر و کاردار جمهوری اسلامی ایران در عراق
به منظور بررسی برنامه‌ها فرهنگی، تبلیغی و آموزشی اربعین ۹۶ زایران ایرانی در عراق جلسه ستاد فرهنگی اربعین حسینی صبح روز یکشنبه اول مرداد در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد با حضور اقای دکنر مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق و چند تن از مسولان سفارت برگزار شد
 1396/05/02
36488
جلسه موکب داران اربعین حسینی در تهران با حضور جمعی از مسئولان ستاد مرکزی اربعین و رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار شد.
در این جلسه ضمن ارائه پیش نویس فرهنگی موکب های خدماتی در موسم اربعین از سوی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی به سخنرانی پرداختند.
 1396/04/30
36487
رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین حسینی گفت: پیش‌بینی می‌شود در اربعین امسال روزانه 6 میلیون وعده غذایی با همت خیرین تهیه و بین زائران توزیع شود.
حسن پلارک درباره مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین گفت: در اربعین سال گذشته روزانه در مجموع 4 میلیون و 500 پرس غذا در قالب 3 وعده غذا در روز برای زائران اربعین حسینی تهیه و اهداء می‌شد، این در حالی است که پیش بینی ما برای امسال، روزانه 6 میلیون وعده غذا خواهد بود.
 1396/04/30

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات