ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


بازديدمسئولان كرمان ازدفتر كنسولگري موقت عراق دراين شهر


در بازديد فرماندار و مسئولان حوزه حج وزيارت كرمان از دفتر كنسولگري موقت عراق دراين شهر اعلام شد تاكنون بيش از 10000رواديد براي زائران اربعين صادر شده است.

دراين بازديد آقاي توحيدي فرماندار و حجج الاسلام سازندگي و صاحبي مسئول دفتر نمايندگي بعثه و مدير حج وزيارت استان كرمان از روند صدور ويزاي زائران اربعين در دفتر كنسولگري موقت عراق دركرمان مطلع شدند.

دراين بازديد حجت الاسلام صاحبي مدير حج وزيارت استان كرمان با اشاره به اينكه تاكنون 31000 از زائران كرماني درسامانه سماح ثبت نام كرده اند پيش بيني كرد اين تعداد به 40000 نفر افزايش يابد.

برپايه اين گزارش مسئولان عراقي دفتر كنسولگري موقت عراق دركرمان نيز از صدور 10000 ويزا درمدت زمان حضورشان دراين دفتر خبر داده و اعلام كردند اين تعداد هر روز افزايش مي يابد و هم اكنون 5000 نفر درنوبت صدور ويزا هستند و تمام سعي ما براين است كه براي همه زائران رواديد سفر به عراق صادر شود تا در مرز با مشكلي مواجه نشوند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: كرمان-كنسولگري موقت-بازديد -دفتر نمايندگي بعثه - حج وزيارت استان كرمان

مطالب مشابه


36999
هم‌اندیشی علمی دانشمندان درباره اربعین؛ تراث فرهنگی برای آیندگان
رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین اظهار کرد: فرصت هم‌اندیشی اساتید دانشگاه‌های علامه طباطبایی و تهران با دانشگاه کربلا فراهم شده است که این اقدام باید به عنوان تراث فرهنگی به نسل‌های بعد منتقل شود.
 1396/07/03
36997
تمایل عراق برای ادامه فعالیت قطار تهران ـ کربلا
معاون نظارت و برنامه‌ریزی بر سیر حرکت قطارهای مسافربری راه‌آهن گفت: عراق مایل است که فعالیت قطار تهران ـ کربلا ادامه پیدا کند، ظرفیت قطار بصره تا کربلا زیاد است اما مردم عراق زیاد از قطار استفاده نمی‌کنند و امکان استفاده از ظرفیت قطار تهران ـ‌ کربلا برای زائرین ایرانی وجود دارد.
 1396/07/03
36996
محبت، اساس اجرای درس‌های سیدالشهدا(ع) است
در جلسه ستاد اربعین استان اصفهان بر این موضوع تاکید شد که محبت باید زمینه‌ساز اجرایی شدن درس‌های سیدالشهدا باشد و از جمله درس‌هایی که باید در اربعین امسال به آن توجه ویژه داشت، اقامه نماز جماعت است.
 1396/07/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات