ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


مدير عامل صندوق قرض الحسنه دانشجويان ايران اعلام كرد اعطاي وام دانشجويي خارج از نوبت به متقاضيان سفر به اربعين


مدير عامل صندوق قرض الحسنه دانشجويان ايران گفت: وام دانشجويان عازم سفر اربعين خارج از نوبت پرداخت مي شود.

غلامعلي نيستاني در گفت‌وگو با ايسنا، با اعلام اين مطلب گفت: صندوق قرض الحسنه دانشجويان افتخار آن را دارد تا با پرداخت وام دانشجويي، شرايط حضور دانشجويان را در مراسم پياده روي اربعين حسيني فراهم آورد.

مدير عامل صندوق قرض الحسنه دانشجويان ايران ميزان وام پرداختي به دانشجويان متقاضي را 10 ميليون ريال اعلام كرد و گفت:دانشجوياني كه از اداره آموزش دانشگاه خود تاييديه دريافت كرده باشند و بهمراه مدارك لازم به صندوق قرض الحسنه دانشجويان تحويل دهند، براي دريافت وام نياز به ضامن نخواهند داشت.

نيستاني در ادامه ضمن اشاره به اهميت ترويج مسئوليت پذيري اجتماعي و مشاركت مدني در جامعه دانشگاهي تاكيد كرد: نيكوكاران و خيرين جامعه دانشگاهي كه تمايل به سرمايه گذاري در امور خيريه را دارند مي‌توانند با سرمايه گذاري در اين صندوق امكان استفاده دانشجويان متقاضي وام سفر اربعين را فراهم آورند. كما اينكه يك بانوي نيكوكار ساكن منطقه شميران چندي پيش با مراجعه به صندوق قرض الحسنه دانشجويان مقداري از پول خود را به عنوان وديعه به صندوق سپرد تا به عنوان وام در اختيار دانشجويان متقاضي سفر اربعين قرار گيرد.

وي با تكريم تلاش‌هاي مسئولان جهاددانشگاهي واحد خواجه نصيرالدين طوسي براي برپايي موكب در جاده نجف به كربلا، توفيق زيارت امام حسين در اربعين را از بركات الهي برشمرد و گفت: با توجه به روايت معصوم (ع) در كامل الزيارات؛ بر زيارت امام حسين عليه السلام دوبار در سال تاكيد شده است و هركس نتواند برود مي تواند هزينه سفر برادران مومن را كه توانايي مالي ندارند بدهد تا آنها بروند كه در راه امام حسين (ع) هر هزينه‌اي بشود خداوند چندين برابرش را در رزق و روزي او جبران مي نمايد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: غلامعلي نيستاني - صندوق قرض الحسنه دانشجويان - پياده روي اربعين حسيني

مطالب مشابه


36532
برگزاری سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین/ گذرنامه و روادیدِ عراقِ زائرین مجدّانه کنترل خواهد شد
در سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین بر اجرای مجدّانه و اطمینان بخش مقررات، برای کنترل مدارک قانونی زائرین اربعین تأکید شد.
 1396/05/04
36531
گزارش اجرای طرح نائب الشهید خدمت مقام معظم رهبری و مقامات دولتی و حتی مقامات عراقی ارائه شد/این طرح جزو چند اقدام خوب و مؤثر دراربعین سال گذشته بود که درخشید
حجت الاسلام احمدی:طرح نیابت شهدا پیشنهادوایده بسیار خوبی بودکه به برکت خون شهدا و به یمن انفاس شهدای کربلا به نحو بسیارخوبی دراربعین ۹۵ اجرا شد.
 1396/05/04
36530
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین مطرح شد؛ همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان و حوزویان در اربعین
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین که با حضور معاونان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین برگزار شد، بر لزوم همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان طی جریان عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی تاکید شد
 1396/05/04

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات