ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


همزمان با سراسر کشور؛ اجتماع ملی زائران اربعین حسینی در ساری برگزار می شود


معاون سیاسی فرماندار ساری گفت:‌تجمع بزرگ "لبیک یا حسین" همزمان با سراسر کشور جمعه 14 آبان ساعت 9و سی دقیقه صبح در مصلی امام خمینی (ره) ساری برگزار می شود.

به گزارش اطلاع رسانی اربعین مازندران ، اسماعیل حسن زاده در نشست ویژه تجمع بزرگ  "لبیک یا حسین" که به مناسبت اربعین حسینی (ع) برگزار می شود، اظهار کرد:‌این تجمع بزرگ همزمان با سراسر کشور جمعه 14 آبان ساعت 9و سی دقیقه صبح در مصلی امام خمینی (ره) ساری برگزار می شود.
وی با بیان اینکه مردم ما شیفته ائمه و اهل بیت (ع) هستند و این شیفتگی در پیاده روی زائران اربعین، در جهان به نمایش در می آید، افزود: مردم ما معتقد هستند که هر چه داریم از اهل بیت (ع) است و این دلدادگی در مناسبت های مختلف مذهبی، قابل مشاهده است.
معاون سیاسی فرماندار ساری با اشاره به اینکه تجمع بزرگ "لبیک یا حسین" یک حرکت تاریخی و ماندگار در دفتر زرین انقلاب اسلامی و مردم این کشور است، گفت:‌همه دستگاه ها در این رخداد بزرگ فرهنگی، کمک کار هستند تا شور حسینی یک بار دیگر، لرزه بر اندام دشمنان اسلام اندازد.
این مسئول خاطرنشان کرد:‌ حضور پرشور مردم در این رخداد فرهنگی، بیانگر ارادت به ائمه است.این جلسه بمناسبت برنامه ریزی وهماهنگی دستگاه های مربوطه درفرمانداری مرکزاستان برگزارشد حجت الاسلام والمسلمین یوسف پور مسئول بعثه مقام معظم رهبری ومسئول کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین مازندران،ضمن مهم بیان کردن مسئله اجتماع بزرگ وملی اربعین،  برنامه های اجتماع بزرگ اربعین در مرکز استان را اعلام نمودند واز همه دستگاه های مربوطه خواستندتا دراین همایش بزرگ از هرگونه کمک وهمکاری دریغ نکنند


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: تجمع بزرگ - لبیک یا حسین - اربعین حسینی (ع) - مصلی امام خمینی (ره) - ساری

مطالب مشابه


36999
هم‌اندیشی علمی دانشمندان درباره اربعین؛ تراث فرهنگی برای آیندگان
رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین اظهار کرد: فرصت هم‌اندیشی اساتید دانشگاه‌های علامه طباطبایی و تهران با دانشگاه کربلا فراهم شده است که این اقدام باید به عنوان تراث فرهنگی به نسل‌های بعد منتقل شود.
 1396/07/03
36997
تمایل عراق برای ادامه فعالیت قطار تهران ـ کربلا
معاون نظارت و برنامه‌ریزی بر سیر حرکت قطارهای مسافربری راه‌آهن گفت: عراق مایل است که فعالیت قطار تهران ـ کربلا ادامه پیدا کند، ظرفیت قطار بصره تا کربلا زیاد است اما مردم عراق زیاد از قطار استفاده نمی‌کنند و امکان استفاده از ظرفیت قطار تهران ـ‌ کربلا برای زائرین ایرانی وجود دارد.
 1396/07/03
36996
محبت، اساس اجرای درس‌های سیدالشهدا(ع) است
در جلسه ستاد اربعین استان اصفهان بر این موضوع تاکید شد که محبت باید زمینه‌ساز اجرایی شدن درس‌های سیدالشهدا باشد و از جمله درس‌هایی که باید در اربعین امسال به آن توجه ویژه داشت، اقامه نماز جماعت است.
 1396/07/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات