ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


همزمان با سراسر کشور؛ اجتماع ملی زائران اربعین حسینی در ساری برگزار می شود


معاون سیاسی فرماندار ساری گفت:‌تجمع بزرگ "لبیک یا حسین" همزمان با سراسر کشور جمعه 14 آبان ساعت 9و سی دقیقه صبح در مصلی امام خمینی (ره) ساری برگزار می شود.

به گزارش اطلاع رسانی اربعین مازندران ، اسماعیل حسن زاده در نشست ویژه تجمع بزرگ  "لبیک یا حسین" که به مناسبت اربعین حسینی (ع) برگزار می شود، اظهار کرد:‌این تجمع بزرگ همزمان با سراسر کشور جمعه 14 آبان ساعت 9و سی دقیقه صبح در مصلی امام خمینی (ره) ساری برگزار می شود.
وی با بیان اینکه مردم ما شیفته ائمه و اهل بیت (ع) هستند و این شیفتگی در پیاده روی زائران اربعین، در جهان به نمایش در می آید، افزود: مردم ما معتقد هستند که هر چه داریم از اهل بیت (ع) است و این دلدادگی در مناسبت های مختلف مذهبی، قابل مشاهده است.
معاون سیاسی فرماندار ساری با اشاره به اینکه تجمع بزرگ "لبیک یا حسین" یک حرکت تاریخی و ماندگار در دفتر زرین انقلاب اسلامی و مردم این کشور است، گفت:‌همه دستگاه ها در این رخداد بزرگ فرهنگی، کمک کار هستند تا شور حسینی یک بار دیگر، لرزه بر اندام دشمنان اسلام اندازد.
این مسئول خاطرنشان کرد:‌ حضور پرشور مردم در این رخداد فرهنگی، بیانگر ارادت به ائمه است.این جلسه بمناسبت برنامه ریزی وهماهنگی دستگاه های مربوطه درفرمانداری مرکزاستان برگزارشد حجت الاسلام والمسلمین یوسف پور مسئول بعثه مقام معظم رهبری ومسئول کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین مازندران،ضمن مهم بیان کردن مسئله اجتماع بزرگ وملی اربعین،  برنامه های اجتماع بزرگ اربعین در مرکز استان را اعلام نمودند واز همه دستگاه های مربوطه خواستندتا دراین همایش بزرگ از هرگونه کمک وهمکاری دریغ نکنند


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: تجمع بزرگ - لبیک یا حسین - اربعین حسینی (ع) - مصلی امام خمینی (ره) - ساری

مطالب مشابه


36517
نشست ستاد فرهنگی اربعین حسینی در عراق با حضور سفیر و کاردار جمهوری اسلامی ایران در عراق
به منظور بررسی برنامه‌ها فرهنگی، تبلیغی و آموزشی اربعین ۹۶ زایران ایرانی در عراق جلسه ستاد فرهنگی اربعین حسینی صبح روز یکشنبه اول مرداد در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد با حضور اقای دکنر مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق و چند تن از مسولان سفارت برگزار شد
 1396/05/02
36488
جلسه موکب داران اربعین حسینی در تهران با حضور جمعی از مسئولان ستاد مرکزی اربعین و رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار شد.
در این جلسه ضمن ارائه پیش نویس فرهنگی موکب های خدماتی در موسم اربعین از سوی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی به سخنرانی پرداختند.
 1396/04/30
36487
رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین حسینی گفت: پیش‌بینی می‌شود در اربعین امسال روزانه 6 میلیون وعده غذایی با همت خیرین تهیه و بین زائران توزیع شود.
حسن پلارک درباره مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین گفت: در اربعین سال گذشته روزانه در مجموع 4 میلیون و 500 پرس غذا در قالب 3 وعده غذا در روز برای زائران اربعین حسینی تهیه و اهداء می‌شد، این در حالی است که پیش بینی ما برای امسال، روزانه 6 میلیون وعده غذا خواهد بود.
 1396/04/30

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات