ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


رئيس ستاد اقامه نماز استان قم خبرداد: برپايي خيمه هاي نماز براي اقامه نماز جماعت در پياده روي اربعين


خيمه هاي نماز با گنجايش ۲۵۰۰ نفر در مرزهاي چذابه، ‌مهران و شلمچه برپا شده است و نماز خانه هاي بين راهي نيز در ايام اربعين تجهيز شده است.

محمد خامه يار،   در ديدار اعضاي ستاد اقامه نماز قم با توليت آستان مقدس در سالن محراب حرم كريمه اهل بيت(س) گفت: در راستاي اقامه نماز در پياده روي اربعين برنامه ريزي هايي براي برپايي نماز جماعت اتخاذ شده است.

وي افزود: در اين راستا خيمه هاي نماز با گنجايش 2500 نفر در مرزهاي چذابه، ‌مهران و شلمچه برپا شده است و نماز خانه هاي بين راهي نيز در اين ايام تجهيز شده است.

خامه يار افزود: همكاري و هماهنگي با حوزه هاي علميه استان ايلام و كرمانشاه جهت استقرار طلاب براي اقامه نماز و پاسخگويي به مسايل شرعي انجام شده و در اين ايام مبلغاني دراين اماكن مستقر خواهند شد.

وي خاطرنشان كرد: همچنين براي ارتقاي سطح كيفي كارها در راستاي اقامه نماز در پياده روي اربعين و مجموعه هاي بين راهي با سپاه پاسداران، ‌هلال احمر و وزارت دفاع و ستاد اقامه نماز كل كشور هماهنگي هاي لازم انجام شده است.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: محمد خامه يار- ستاد اقامه نماز قم - خيمه هاي نماز-

مطالب مشابه


36999
هم‌اندیشی علمی دانشمندان درباره اربعین؛ تراث فرهنگی برای آیندگان
رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین اظهار کرد: فرصت هم‌اندیشی اساتید دانشگاه‌های علامه طباطبایی و تهران با دانشگاه کربلا فراهم شده است که این اقدام باید به عنوان تراث فرهنگی به نسل‌های بعد منتقل شود.
 1396/07/03
36997
تمایل عراق برای ادامه فعالیت قطار تهران ـ کربلا
معاون نظارت و برنامه‌ریزی بر سیر حرکت قطارهای مسافربری راه‌آهن گفت: عراق مایل است که فعالیت قطار تهران ـ کربلا ادامه پیدا کند، ظرفیت قطار بصره تا کربلا زیاد است اما مردم عراق زیاد از قطار استفاده نمی‌کنند و امکان استفاده از ظرفیت قطار تهران ـ‌ کربلا برای زائرین ایرانی وجود دارد.
 1396/07/03
36996
محبت، اساس اجرای درس‌های سیدالشهدا(ع) است
در جلسه ستاد اربعین استان اصفهان بر این موضوع تاکید شد که محبت باید زمینه‌ساز اجرایی شدن درس‌های سیدالشهدا باشد و از جمله درس‌هایی که باید در اربعین امسال به آن توجه ویژه داشت، اقامه نماز جماعت است.
 1396/07/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات