ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


رئيس ستاد اقامه نماز استان قم خبرداد: برپايي خيمه هاي نماز براي اقامه نماز جماعت در پياده روي اربعين


خيمه هاي نماز با گنجايش ۲۵۰۰ نفر در مرزهاي چذابه، ‌مهران و شلمچه برپا شده است و نماز خانه هاي بين راهي نيز در ايام اربعين تجهيز شده است.

محمد خامه يار،   در ديدار اعضاي ستاد اقامه نماز قم با توليت آستان مقدس در سالن محراب حرم كريمه اهل بيت(س) گفت: در راستاي اقامه نماز در پياده روي اربعين برنامه ريزي هايي براي برپايي نماز جماعت اتخاذ شده است.

وي افزود: در اين راستا خيمه هاي نماز با گنجايش 2500 نفر در مرزهاي چذابه، ‌مهران و شلمچه برپا شده است و نماز خانه هاي بين راهي نيز در اين ايام تجهيز شده است.

خامه يار افزود: همكاري و هماهنگي با حوزه هاي علميه استان ايلام و كرمانشاه جهت استقرار طلاب براي اقامه نماز و پاسخگويي به مسايل شرعي انجام شده و در اين ايام مبلغاني دراين اماكن مستقر خواهند شد.

وي خاطرنشان كرد: همچنين براي ارتقاي سطح كيفي كارها در راستاي اقامه نماز در پياده روي اربعين و مجموعه هاي بين راهي با سپاه پاسداران، ‌هلال احمر و وزارت دفاع و ستاد اقامه نماز كل كشور هماهنگي هاي لازم انجام شده است.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: محمد خامه يار- ستاد اقامه نماز قم - خيمه هاي نماز-

مطالب مشابه


36395
مدیرکل امور مرزی وزارت کشور خبر داد: آغاز صدور روادید زائران اربعین از 11 شهریور/ احتمال استفاده از مرز خسروی
مدیرکل امور مرزی وزارت کشور و دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به توافق‌های انجام شده میان هیات ایرانی و عراقی برای برگزاری مراسم اربعین حسینی امسال گفت: از 11 شهریورماه سفارت و کنسولگری‌های عراق در ایران صدور روادید برای زائران کشورمان را آغاز می‌کنند
 1396/04/20
36394
کمک به پیشبرد اهداف ستاد اربعین با نیازسنجی از مخاطبان
به منظور پیشبرد اهداف کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و اجرای مطلوبتر عملکردها در راستای این فرهنگ عظیم،‌ طرح پژوهشی نیازسنجی فرهنگی،‌ تبلیغی و آموزشی در اربعین در دست اجراست تا به نیازسنجی از مخاطبان بپردازد
 1396/04/20
36393
حجت الاسلام رئیسی: باید از فرصت راهپیمایی اربعین برای اتحاد جامعه حسینی در برابر یزیدیان زمان بهره‌گیری کرد
تولیت آستان قدس رضوی گفت: فطرت بیدار، ظلم پذیر نیست. باید از فرصت راهپیمایی اربعین برای اتحاد جامعه حسینی در برابر یزیدیان زمان بهره‌گیری کرد و به لطف خداوند امروز شاهد جلوه‌های تحول به واسطه فرهنگ حسینی هستیم
 1396/04/20

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات