ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


جلسه كميته فرهنگي اربعين خراسان رضوي برگزار شد


هفتمين جلسه كميته فرهنگي اربعين استان خراسان رضوي در دفتر بعثه مقام معظم رهبري درمشهد برگزار شد.

در اين جلسه كه نمايندگان نهادهاي استانداري، اوقاف، جامعه المصطفي، شهرداري، حوزه علميه و پرسنل بعثه مقام معظم رهبري حضور داشتند بر استفاده از ظرفيت نهادهاي مختلف براي برگزاري هر په باشكوه تر مراسم اربعين حسين تاكيد شد.

ايجاد تعاملات مناسب بين نهادها و دستگاههاي دست اندركار، برگزاري همايش هاي آموزشي ويژه مبلغين اربعين و آماده سازي چندين موكب در شهرهاي نجف و كاظمين از ديگر موضوعات مطرح شده در اين جلسه بود.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: كميته فرهنگی آموزش -خراسان رضوي-اربعين حسینی

مطالب مشابه


36999
هم‌اندیشی علمی دانشمندان درباره اربعین؛ تراث فرهنگی برای آیندگان
رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین اظهار کرد: فرصت هم‌اندیشی اساتید دانشگاه‌های علامه طباطبایی و تهران با دانشگاه کربلا فراهم شده است که این اقدام باید به عنوان تراث فرهنگی به نسل‌های بعد منتقل شود.
 1396/07/03
36997
تمایل عراق برای ادامه فعالیت قطار تهران ـ کربلا
معاون نظارت و برنامه‌ریزی بر سیر حرکت قطارهای مسافربری راه‌آهن گفت: عراق مایل است که فعالیت قطار تهران ـ کربلا ادامه پیدا کند، ظرفیت قطار بصره تا کربلا زیاد است اما مردم عراق زیاد از قطار استفاده نمی‌کنند و امکان استفاده از ظرفیت قطار تهران ـ‌ کربلا برای زائرین ایرانی وجود دارد.
 1396/07/03
36996
محبت، اساس اجرای درس‌های سیدالشهدا(ع) است
در جلسه ستاد اربعین استان اصفهان بر این موضوع تاکید شد که محبت باید زمینه‌ساز اجرایی شدن درس‌های سیدالشهدا باشد و از جمله درس‌هایی که باید در اربعین امسال به آن توجه ویژه داشت، اقامه نماز جماعت است.
 1396/07/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات