ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


مدیر کل اخبار داخلی صدا و سیما: باید ببینیم که از نگاه رسانه ای ما چقدر توانسته ایم عظمت اربعین را به جهان نشان دهیم و از این فضا استفاده کنیم.


مدیر کل اخبار داخلی صدا و سیما درهمایش یاوران رسانه‌ای اربعین گفت: با توجه به شرایط منطقه ای و نیز فضای خاص کشور عراق، باید مراقب تحرکات و توطئه دشمن باشیم و مراقب باشیم که حرکتی برخلاف مسیر وحدت ایجاد نشود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، مدیر کل اخبار داخلی صدا و سیما درهمایش یاوران رسانه‌ای اربعین گفت: با توجه به شرایط منطقه ای و نیز فضای خاص کشور عراق، باید مراقب تحرکات و توطئه دشمن باشیم و مراقب باشیم که حرکتی برخلاف مسیر وحدت ایجاد نشود.
موسوی  در همایش یاوران رسانه‌ای اربعین که  دیروز در مجتمع یاوران مهدی جمکران برگزارشد، گفت:در حال حاضر کمتیه اطلاع رسانی متشکل از ده کارگروه در خبرگزاری ها، سایت ها و روزنامه ها و نیز با حضور سازمان و وزارت ارتباطات وفرهنگ و ارشاد اسلامی تشکیل شده است.البته مهم ترین بخش محتواست و این که ما بتوانیم اهداف و ابعاد حرکت عظیم اربعین را به دنیا نشان دهیم.

وی افزود: امسال برنامه های متنوع و گسترده ای برای پوشش اخبار در رسانه ملی تدارک دیده شده است و با توجه به شرایط منطقه ای و نیز فضای خاص کشور عراق، باید مراقب تحرکات و توطئه دشمن باشیم و مراقب باشیم که حرکتی برخلاف مسیر وحدت ایجاد نشود.
مدیر کل اخبار داخلی صدا و سیما  با بیان این که کل امکانات سازمان صدا و سیما هماهنگ و بسیج شده است گفت: باید ببینیم که از نگاه رسانه ای ما چقدر توانسته ایم عظمت اربعین را به جهان نشان دهیم و از این فضا استفاده کنیم.
وی با بیان این که برنامه اربعین در شبکه های صدا و سیما به صورت زنده پخش خواهد شد افزود: بیش از ۶۰ کشور جهان تمایل به نمایش این تصاویر دارند، از سویی رسانه های عربی نیز به شدت در حال فعالیت هستند، ما باید امسال با زاویه نگاه جدیدی به سراغ اربعین برویم
موسوی گفت: تصاویر زنده یک بخش است و باید لایه های درونی را نیز آماده کنیم و با تحقیق و برنامه ریزی خوب، اثرگذاری لازم داشته باشیم ؛ امسال رادیو اربعین از اول آبان راه اندازی شده است؛ باید بتوانیم از حداکثر ظرفیت استفاده کنیم.
وی یادآوری کرد: از توان اتحادیه رادیو و تلویزیون کشورهای اسلامی در داخل عراق استفاده می کنیم.

ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: مدیر کل اخبار داخلی صدا و سیما - همایش یاوران رسانه‌ای اربعین - جمکران- ستاد مرکزی اربعین

مطالب مشابه


36488
جلسه موکب داران اربعین حسینی در تهران با حضور جمعی از مسئولان ستاد مرکزی اربعین و رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار شد.
در این جلسه ضمن ارائه پیش نویس فرهنگی موکب های خدماتی در موسم اربعین از سوی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی به سخنرانی پرداختند.
 1396/04/30
36487
رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین حسینی گفت: پیش‌بینی می‌شود در اربعین امسال روزانه 6 میلیون وعده غذایی با همت خیرین تهیه و بین زائران توزیع شود.
حسن پلارک درباره مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین گفت: در اربعین سال گذشته روزانه در مجموع 4 میلیون و 500 پرس غذا در قالب 3 وعده غذا در روز برای زائران اربعین حسینی تهیه و اهداء می‌شد، این در حالی است که پیش بینی ما برای امسال، روزانه 6 میلیون وعده غذا خواهد بود.
 1396/04/30
36482
دومین جلسه کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین در سال 96 برگزار شد؛
این جلسه باحضور ریاست محترم کمیته فرهنگی آموزشی واعضای کمیته فرهنگی : بعثه مقام معظم رهبری ، شورای سیاستگذاری ائمه جمعه ، مجمع جهانی اهل بیت ، نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاهها ، مرکز مدیریت حوزه های علمیه ، سازمان حج و زیارت ، وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی ، سازمان تبلیغات اسلامی ، ستاد بازسازی عتبات عالیات ، سازمان اوقاف وامور خیریه ، نماینده وزارت کشور ، نماینده وزارت امور خارجه ، بسیج دانشجویی ، قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء ، معاونت فرهنگی سپاه ، شهرداری تهران و اشخاص وکارشناسان حقیقی وحقوقی برگزار شد
 1396/04/30

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات