ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


مدیر کل اخبار داخلی صدا و سیما: باید ببینیم که از نگاه رسانه ای ما چقدر توانسته ایم عظمت اربعین را به جهان نشان دهیم و از این فضا استفاده کنیم.


مدیر کل اخبار داخلی صدا و سیما درهمایش یاوران رسانه‌ای اربعین گفت: با توجه به شرایط منطقه ای و نیز فضای خاص کشور عراق، باید مراقب تحرکات و توطئه دشمن باشیم و مراقب باشیم که حرکتی برخلاف مسیر وحدت ایجاد نشود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، مدیر کل اخبار داخلی صدا و سیما درهمایش یاوران رسانه‌ای اربعین گفت: با توجه به شرایط منطقه ای و نیز فضای خاص کشور عراق، باید مراقب تحرکات و توطئه دشمن باشیم و مراقب باشیم که حرکتی برخلاف مسیر وحدت ایجاد نشود.
موسوی  در همایش یاوران رسانه‌ای اربعین که  دیروز در مجتمع یاوران مهدی جمکران برگزارشد، گفت:در حال حاضر کمتیه اطلاع رسانی متشکل از ده کارگروه در خبرگزاری ها، سایت ها و روزنامه ها و نیز با حضور سازمان و وزارت ارتباطات وفرهنگ و ارشاد اسلامی تشکیل شده است.البته مهم ترین بخش محتواست و این که ما بتوانیم اهداف و ابعاد حرکت عظیم اربعین را به دنیا نشان دهیم.

وی افزود: امسال برنامه های متنوع و گسترده ای برای پوشش اخبار در رسانه ملی تدارک دیده شده است و با توجه به شرایط منطقه ای و نیز فضای خاص کشور عراق، باید مراقب تحرکات و توطئه دشمن باشیم و مراقب باشیم که حرکتی برخلاف مسیر وحدت ایجاد نشود.
مدیر کل اخبار داخلی صدا و سیما  با بیان این که کل امکانات سازمان صدا و سیما هماهنگ و بسیج شده است گفت: باید ببینیم که از نگاه رسانه ای ما چقدر توانسته ایم عظمت اربعین را به جهان نشان دهیم و از این فضا استفاده کنیم.
وی با بیان این که برنامه اربعین در شبکه های صدا و سیما به صورت زنده پخش خواهد شد افزود: بیش از ۶۰ کشور جهان تمایل به نمایش این تصاویر دارند، از سویی رسانه های عربی نیز به شدت در حال فعالیت هستند، ما باید امسال با زاویه نگاه جدیدی به سراغ اربعین برویم
موسوی گفت: تصاویر زنده یک بخش است و باید لایه های درونی را نیز آماده کنیم و با تحقیق و برنامه ریزی خوب، اثرگذاری لازم داشته باشیم ؛ امسال رادیو اربعین از اول آبان راه اندازی شده است؛ باید بتوانیم از حداکثر ظرفیت استفاده کنیم.
وی یادآوری کرد: از توان اتحادیه رادیو و تلویزیون کشورهای اسلامی در داخل عراق استفاده می کنیم.

ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: مدیر کل اخبار داخلی صدا و سیما - همایش یاوران رسانه‌ای اربعین - جمکران- ستاد مرکزی اربعین

مطالب مشابه


35486
حجت الاسلام والمسلمين قرائتي: ضرورت وجود روحاني خط شكن براي رفع مشكلات و معضلات جامعه
حجت الاسلام والمسلمين قرائتي با بيان اينكه وجود روحاني خط شكن براي رفع مشكلات و معضلات جامعه يك ضرورت است، گفت: جدي گرفتن قرآن براي سعادت دنيا و آخرت يك اصل است، لذا روحانيون بايد در زندگي خود قرآن را جدي بگيرند تا موجب شود مردم كلام الهي را در زندگي خود ساري و جاري كنند.
 1396/01/10
35485
ليله الرغائب، فرصتي براي طلب غفران نسبت به گناهان گذشته
مسئول دفترنمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در كربلا با اشاره به اينكه فرصت هاي ارزشمندي در زندگي انسان وجود دارد كه مي توان در مسير تقرب الي الله و سعادت و تعالي گام برداشت، گفت: ليله الرغائب فرصتي براي طلب غفران نسبت به گناهان و حركت زندگي در مسير بندگي و عبوديت است .
 1396/01/10
35484
دومين همايش بين‌المللي شيخ‌حلي در كربلا برگزار مي‌شود
مجمع جهاني امام حسين(عليه السلام) وابسته به آستان قدس حسيني دومين همايش علمي بين المللي احياي ميراث علماي كربلا را با عنوان «شيخ فقيه ابن فهد الحلي نمونه‌اي از عالم رباني» برگزار مي‌نمايد.
 1396/01/10

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات