ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


برگزاری سومین جلسه کمیته فرهنگی آموزشی در استان آذربایجان شرقی


سومین جلسه کمیته فرهنگی آموزشی اربعین حسینی در محل دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در استان آذربایجان شرقی درتاریخ 4/8/95 برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، سومین جلسه کمیته فرهنگی آموزشی اربعین حسینی در محل دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در استان آذربایجان شرقی برگزار گردید.

در ابتدای اين جلسه حجت الاسلام ایران نژاد کارشناس آموزش دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبري در استان آذربایجان شرقی به تشريح برنامه ها و نحوه اجرای طرح ملی تجمع بزرگ زائرين اربعين حسيني پرداخت.

و گزارشی از فعالیت های انجام گرفته از سوی مسئول کمیته به اعضاء کارگروه ارائه شد . سپس هریک از اعضا کمیته فرهنگی آموزشی در خصوص فرآیند فعالیت ها ، سیاست ها و راهبردهای کمیته فرهنگی آموزشی در استان نظراتشان را بیان کردند.

در ادامه هریک از اعضاء کمیته فرهنگی آموزشی آمادگی خود را جهت برگزاری این همایش اعلام، و مقرر گردید طبق مصوبات جلسه، فعالیت ها و اقدامات خود را بنحو احسن انجام دهند.

تجمع استانی زائران اربعین همزمان با سراسر کشور روز جمعه مورخ 15 آبان در مصلي اعظم امام خمینی (ره) تبریز از ساعت 9 الي 11 برگزار خواهد شد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: کمیته فرهنگی آموزشی اربعین حسینی - نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری - استان آذربایجان

مطالب مشابه


36999
هم‌اندیشی علمی دانشمندان درباره اربعین؛ تراث فرهنگی برای آیندگان
رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین اظهار کرد: فرصت هم‌اندیشی اساتید دانشگاه‌های علامه طباطبایی و تهران با دانشگاه کربلا فراهم شده است که این اقدام باید به عنوان تراث فرهنگی به نسل‌های بعد منتقل شود.
 1396/07/03
36997
تمایل عراق برای ادامه فعالیت قطار تهران ـ کربلا
معاون نظارت و برنامه‌ریزی بر سیر حرکت قطارهای مسافربری راه‌آهن گفت: عراق مایل است که فعالیت قطار تهران ـ کربلا ادامه پیدا کند، ظرفیت قطار بصره تا کربلا زیاد است اما مردم عراق زیاد از قطار استفاده نمی‌کنند و امکان استفاده از ظرفیت قطار تهران ـ‌ کربلا برای زائرین ایرانی وجود دارد.
 1396/07/03
36996
محبت، اساس اجرای درس‌های سیدالشهدا(ع) است
در جلسه ستاد اربعین استان اصفهان بر این موضوع تاکید شد که محبت باید زمینه‌ساز اجرایی شدن درس‌های سیدالشهدا باشد و از جمله درس‌هایی که باید در اربعین امسال به آن توجه ویژه داشت، اقامه نماز جماعت است.
 1396/07/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات