ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


توصيه رئيس پليس به زائران اربعين+اينفوگرافيك


رئيس پليس استان ايلام گفت: زائران تا زمان باقي است گذرنامه و ويزا بگيرند.

فرمانده انتظامي استان ايلام با اشاره به برخي شايعات در خصوص دريافت رواديد با هزينه كمتر گفت: رواديد كه حق اقامت يك فرد در كشور ميزبان است صرفاً از طريق دفاتر حج و زيارت در كنسولگري هاي عراق در داخل كشور صادر مي شود و هزينه آن نيز مشخص است.

سردار نور علي ياري، اظهار داشت: داوطلبان به حضور در همايش بزرگ اربعين بايد در اين فرصت باقي مانده نسبت به اخذ گذرنامه و رواديد و ساير مجوزهاي لازم اقدام و خود را آماده شركت در بزرگترين تجمع مسلمانان كنند.

وي با تأكيد بر اينكه تا اين لحظه هيچ تغييري در هزينه رواديد اعلام نشده است از مردم خواست براي دريافت رواديد به مراكز و منابع رسمي مراجعه كنند.

سردار ياري در ادامه به هماهنگي هاي بين استاني پليس براي تأمين امنيت تردد زائران اشاره كرد و گفت: طي نشستي كه با فرمانده انتظامي استان كرمانشاه داشتيم برلزوم تأمين امنيت ترافيكي زائران در مسيرهاي منتهي به جاده هاي استان توسط استان هاي همجوار تأكيد شد.

وي ياد آور شد: در اربعين امسال از تردد اتباع خارجي در مرز مهران جلوگيري خواهد شد و تردد اين افراد صرفا از طريق مرزهاي خوزستان انجام مي شود.

فرمانده انتظامي استان با اشاره به اينكه محل استقرار ايستگاه هاي پليس در ابتداي ورود به استان تا پايانه مرزي مهران جانمايي شده است ،گفت: پليس به تدريج تجهيزات و نيروهاي مورد نياز را در مسير تردد زائران و شهرستان مهران مستقر خواهد كرد و تمامي نيازهاي زائران براي اربعين تدارك ديده شده و جاي هيچ نگراني نيست.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - رواديد - گذرنامه

مطالب مشابه


36395
مدیرکل امور مرزی وزارت کشور خبر داد: آغاز صدور روادید زائران اربعین از 11 شهریور/ احتمال استفاده از مرز خسروی
مدیرکل امور مرزی وزارت کشور و دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به توافق‌های انجام شده میان هیات ایرانی و عراقی برای برگزاری مراسم اربعین حسینی امسال گفت: از 11 شهریورماه سفارت و کنسولگری‌های عراق در ایران صدور روادید برای زائران کشورمان را آغاز می‌کنند
 1396/04/20
36394
کمک به پیشبرد اهداف ستاد اربعین با نیازسنجی از مخاطبان
به منظور پیشبرد اهداف کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و اجرای مطلوبتر عملکردها در راستای این فرهنگ عظیم،‌ طرح پژوهشی نیازسنجی فرهنگی،‌ تبلیغی و آموزشی در اربعین در دست اجراست تا به نیازسنجی از مخاطبان بپردازد
 1396/04/20
36393
حجت الاسلام رئیسی: باید از فرصت راهپیمایی اربعین برای اتحاد جامعه حسینی در برابر یزیدیان زمان بهره‌گیری کرد
تولیت آستان قدس رضوی گفت: فطرت بیدار، ظلم پذیر نیست. باید از فرصت راهپیمایی اربعین برای اتحاد جامعه حسینی در برابر یزیدیان زمان بهره‌گیری کرد و به لطف خداوند امروز شاهد جلوه‌های تحول به واسطه فرهنگ حسینی هستیم
 1396/04/20

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات