ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


نخستین اجتماع ملی زائرین اربعین حسینی در استان های سراسر کشور برگزار می شود


جانشین شورای راهبری جوانان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین، در نخستین نشست مشترک نمایندگان استانی آن شورا، از برگزاری اجتماع ملی زائرین اربعین در 14 آبان ماه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین،  جانشین شورای راهبری جوانان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین، در نخستین نشست مشترک نمایندگان استانی آن شورا، از برگزاری اجتماع ملی زائرین اربعین  در 14 آبان ماه خبر داد.

"مجید منعمی"، گفت:  نمایندگان شورای راهبری جوانان در کمیته فرهنگی و آموزشی استان های سراسر کشور، ضمن ارائه گزارش اقدامات صورت پذیرفته در راستای برگزاری نخستین اجتماع ملی زائرین اربعین، به منظور هر چه بهتر برگزار شدن آن برنامه، به بحث و تبادل نظر پیرامون این موضوع پرداختند.

وی در ادامه اظهار داشت: این اجتماع به همت شورای راهبری جوانان کمیته فرهنگی آموزشی ستاد مرکزی اربعین و با هدف آماده سازی هر چه بیشتر فضای کشور و توجه دادن افکار عمومی به مراسم اربعین حسینی  و همچنین بستر سازی برای تولید ادبیات مشترک، جهت معرفی ظرفیت های تمدنی اربعین در سطح ملی و نیز تبیین شعار اربعین امسال، برگزار خواهد شد.

منعمی در پایان با اشاره به شعار «انی احامی ابدا عن دینی» که به عنوان شعار اربعین امسال انتخاب گردیده است، این اجتماع را میثاقی مشترک و ملی در جهت تحقق آن شعار دانست.

  یاد آور می شود اجتماع ملی زائرین اربعین حسینی در تاریخ 14 آبان ماه در استان های سراسر کشور برگزار خواهد شد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: مجید منعمی - شورای راهبری جوانان - کمیته فرهنگی و آموزشی - ستاد مرکزی اربعین

مطالب مشابه


36532
برگزاری سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین/ گذرنامه و روادیدِ عراقِ زائرین مجدّانه کنترل خواهد شد
در سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین بر اجرای مجدّانه و اطمینان بخش مقررات، برای کنترل مدارک قانونی زائرین اربعین تأکید شد.
 1396/05/04
36531
گزارش اجرای طرح نائب الشهید خدمت مقام معظم رهبری و مقامات دولتی و حتی مقامات عراقی ارائه شد/این طرح جزو چند اقدام خوب و مؤثر دراربعین سال گذشته بود که درخشید
حجت الاسلام احمدی:طرح نیابت شهدا پیشنهادوایده بسیار خوبی بودکه به برکت خون شهدا و به یمن انفاس شهدای کربلا به نحو بسیارخوبی دراربعین ۹۵ اجرا شد.
 1396/05/04
36530
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین مطرح شد؛ همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان و حوزویان در اربعین
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین که با حضور معاونان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین برگزار شد، بر لزوم همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان طی جریان عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی تاکید شد
 1396/05/04

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات