ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


نشست خبری کارگروه شاهد کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین


نشست خبری کارگروه شاهد کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین برگزار می شود.

دکتر حسین عامریان، مسؤول کارگروه شاهد کمیته آموزشی و فرهنگی ستاد مرکزی اربعین در گفت‌وگو با الاربعین از راه‌اندازی کارگروه شاهد کمیته‌ فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین در استان‌های سراسر کشور خبر داد و اظهار داشت: این کارگروه در استان‌ها وظیفه تبیین طرح نایب الشهید و هماهنگی با خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و فعالان فرهنگی را برعهده دارند.
وی افزود: این کارگروه با هماهنگی و همکاری کمیته فرهنگی و آموزشی در استانها، فعال شده است. 
ایشان تاکید نمود: تشکلهای فرزندان شاهد سراسر کشور مسئولیت دبیری کارگروه شاهد در کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین استانها را بر عهده دارند و در راستای تبیین فرهنگی طرح نایب الشهید در اربعین حسینی فعالیت خواهند کرد.
ایشان همچنین از نشست خبری این کارگروه که روز شنبه مورخ 1 آبان ساعت 16:30 در محل دبیرخانه محل دبیرخانه کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین واقع در تهران میدان انقلاب ضلع شمال شرقی میدان. جنب بانک سپه . پلاک  46 برگزار می شود خبر دادند و از کلیه اصحاب رسانه دعوت نمودند در این نشست شرکت نمایند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: حسین عامریان - کارگروه شاهد - کمیته آموزشی و فرهنگی - ستاد مرکزی اربعین

مطالب مشابه


36999
هم‌اندیشی علمی دانشمندان درباره اربعین؛ تراث فرهنگی برای آیندگان
رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین اظهار کرد: فرصت هم‌اندیشی اساتید دانشگاه‌های علامه طباطبایی و تهران با دانشگاه کربلا فراهم شده است که این اقدام باید به عنوان تراث فرهنگی به نسل‌های بعد منتقل شود.
 1396/07/03
36997
تمایل عراق برای ادامه فعالیت قطار تهران ـ کربلا
معاون نظارت و برنامه‌ریزی بر سیر حرکت قطارهای مسافربری راه‌آهن گفت: عراق مایل است که فعالیت قطار تهران ـ کربلا ادامه پیدا کند، ظرفیت قطار بصره تا کربلا زیاد است اما مردم عراق زیاد از قطار استفاده نمی‌کنند و امکان استفاده از ظرفیت قطار تهران ـ‌ کربلا برای زائرین ایرانی وجود دارد.
 1396/07/03
36996
محبت، اساس اجرای درس‌های سیدالشهدا(ع) است
در جلسه ستاد اربعین استان اصفهان بر این موضوع تاکید شد که محبت باید زمینه‌ساز اجرایی شدن درس‌های سیدالشهدا باشد و از جمله درس‌هایی که باید در اربعین امسال به آن توجه ویژه داشت، اقامه نماز جماعت است.
 1396/07/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات