ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


برگزاری پنجمین جلسه ستاد اربعین استان مازندران


برگزاری پنجمین جلسه استانی ستاد اربعین مازندران در استانداری مازندران به ریاست دکتر یونسی معاون سیاسی امنیتی استاندار وحضور اعضای ستاد

به گزارش پايگاه اطلاع رساني الاربعین از مازندران، معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار مازندران، در اين جلسه از برگزاري تجمع زائران اربعين حسيني در 14 آبان ماه جاري در مركز استان خبر داد و اظهار داشت: از اين فرصت براي تبيين بهينه اهداف همايش اربعين و ايجاد شور حسيني در ميان زائران و مشتاقان آل الله بهره گيري شود.

عليرضا يونسي رستمي، معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار مازندران در جلسه ستاد مديريت و ساماندهي زائرين اربعين حسيني استان با اشاره به اين كه اربعين، بزرگ ترين همايش سياسي، اجتماعي، فرهنگي و ديني ماست، ياد آور شد: مردم ايران اسلامي و عاشقان حضرت امام حسين (ع) با شركت در اين گردهمايي عظيم، تبعيت خود را از دستورات الهي و آموزه هاي آن امام همام اعلام مي كنند كه در هيچ شرايطي زير بار ظلم نمي روند و هرگز دست از حمايت حق بر نخواهند داشت.
يونسي با بيان اين كه مردم والاي ما با حضور در اربعين حسيني، رخداد ديني، مذهبي و فرهنگي بزرگي را رقم مي زنند، گفت: براي تمامي امور احتمالي و نيازهاي زوار بويژه از سوي موكب داران، پيش بيني هاي لازم صورت گيرد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار مازندران با اشاره به اين كه همايش اربعين حسيني يك اقدام ملي است و همه بايد بدور از مسايل صنفي چونان يد واحد در اين راستا اهتمام نمايند و نهايت همكاري را مبذول دارند، افزود: گردهمايي اربعين حسيني، يكي از بي بديل ترين تجمعات ديني و مذهبي است كه به وحدت ملي كمك مي كند.
وي از برگزاري تجمع زائران اربعين حسيني در 14 آبان ماه جاري در مركز استان خبر داد و اظهار داشت: از اين فرصت براي تبيين بهينه اهداف همايش اربعين و ايجاد شور حسيني در ميان زائران و مشتاقان آل الله بهره گيري شود.
معاون استاندار، تاكيد كرد: از ظرفيت شبكه هاي مجازي براي تنوير افكار عمومي، تبيين معرفت حسيني و اطلاع رساني بهنگام به زائران استفاده شود.
در اين جلسه مدير كل امنيتي و انتظامي استانداري و دبير ستاد مديريت و ساماندهي زائران اربعين حسيني و ديگر اعضاي اين ستاد به ارايه گزارش اقدامات و فعاليت هاي خود در اين راستا پرداختند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: کميته فرهنگي ستاد اربعين - ستاد اربعين مازندران - اربعين حسيني(ع)

مطالب مشابه


36517
نشست ستاد فرهنگی اربعین حسینی در عراق با حضور سفیر و کاردار جمهوری اسلامی ایران در عراق
به منظور بررسی برنامه‌ها فرهنگی، تبلیغی و آموزشی اربعین ۹۶ زایران ایرانی در عراق جلسه ستاد فرهنگی اربعین حسینی صبح روز یکشنبه اول مرداد در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد با حضور اقای دکنر مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق و چند تن از مسولان سفارت برگزار شد
 1396/05/02
36488
جلسه موکب داران اربعین حسینی در تهران با حضور جمعی از مسئولان ستاد مرکزی اربعین و رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار شد.
در این جلسه ضمن ارائه پیش نویس فرهنگی موکب های خدماتی در موسم اربعین از سوی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی به سخنرانی پرداختند.
 1396/04/30
36487
رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین حسینی گفت: پیش‌بینی می‌شود در اربعین امسال روزانه 6 میلیون وعده غذایی با همت خیرین تهیه و بین زائران توزیع شود.
حسن پلارک درباره مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین گفت: در اربعین سال گذشته روزانه در مجموع 4 میلیون و 500 پرس غذا در قالب 3 وعده غذا در روز برای زائران اربعین حسینی تهیه و اهداء می‌شد، این در حالی است که پیش بینی ما برای امسال، روزانه 6 میلیون وعده غذا خواهد بود.
 1396/04/30

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات