ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


کتاب‌های آموزش مبلغان اربعین رونمایی شد


مراسم رونمایی از کتاب‌های آموزشی مرتبط با مباحث فرهنگی و تبلیغی مبلغان اربعین در قم برگزار شد.

حجت‎الاسلام والمسلمین احمدی رئیس کمیته فرهنگی و آموزش ستاد مرکزی اربعین در مراسم رونمایی از کتاب‌های آموزشی اربعین گفت: این کتاب‏‎های آموزشی در زمینه آموزش مبلغان اربعین طراحی و تولید شده است.

او افزود: سرفصل‎هایی که در این کتاب قرار داده شده مرتبط با مباحث آموزشی است که طلاب حتما باید در حین تبلیغ اربعینی به این نکات واقف باشند و با این مفاهیم آموزشی، طلاب به استقبال زائران خواهند رفت.
 
وی در ادامه بیان کرد: به منظور توسعه فعالیت‎های فرهنگی و تبلیغی در اربعین، کارگروه فعالیت‎های تبلیغی اربعین از سه ماه پیش در سازمان اوقاف و امور خیریه تشکیل شد.
 
رئیس کمیته فرهنگی و آموزش ستاد مرکزی اربعین گفت: در همین راستا کارگروه‎های مشخصی برای فعالیت در زمینه‎های مختلف از جمله کودکان و بانوان و جانمایی فعالان فرهنگی و... تشکیل شد.
 
احمدی بیان کرد: بحث نماز به عنوان بحث اصلی و محوری در این مراسم در نظر گرفته شده است و قطعا امسال فعالیت‎های گسترده‏‌ای در عرصه نماز با همکاری مبلغان ایرانی و نهادهای عراقی انجام خواهد شد.

ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: کتاب - آموزش مبلغان اربعین - رونمایی - کمیته فرهنگی و آموزش - ستاد مرکزی اربعین

مطالب مشابه


36517
نشست ستاد فرهنگی اربعین حسینی در عراق با حضور سفیر و کاردار جمهوری اسلامی ایران در عراق
به منظور بررسی برنامه‌ها فرهنگی، تبلیغی و آموزشی اربعین ۹۶ زایران ایرانی در عراق جلسه ستاد فرهنگی اربعین حسینی صبح روز یکشنبه اول مرداد در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد با حضور اقای دکنر مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق و چند تن از مسولان سفارت برگزار شد
 1396/05/02
36488
جلسه موکب داران اربعین حسینی در تهران با حضور جمعی از مسئولان ستاد مرکزی اربعین و رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار شد.
در این جلسه ضمن ارائه پیش نویس فرهنگی موکب های خدماتی در موسم اربعین از سوی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی به سخنرانی پرداختند.
 1396/04/30
36487
رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین حسینی گفت: پیش‌بینی می‌شود در اربعین امسال روزانه 6 میلیون وعده غذایی با همت خیرین تهیه و بین زائران توزیع شود.
حسن پلارک درباره مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین گفت: در اربعین سال گذشته روزانه در مجموع 4 میلیون و 500 پرس غذا در قالب 3 وعده غذا در روز برای زائران اربعین حسینی تهیه و اهداء می‌شد، این در حالی است که پیش بینی ما برای امسال، روزانه 6 میلیون وعده غذا خواهد بود.
 1396/04/30

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات