ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


کتاب پاسخ به 26 شبهه وهابيت درباره قيام امام حسين (ع) منتشر شد


موسسه انتشارات آستان قدس رضوي (به نشر) همزمان با ايام سوگواري سرور و سالار شهيدان، كتاب 'پاسخ به 26 شبه وهابيت درباره قيام امام حسين (ع) و عزاداري براي ايشان' را چاپ و منتشر كرد.

اين كتاب به قلم شهيد هشام صميري و ترجمه دكتر سردار شهابي در 144 صفحه، قطع رقعي و شمارگان سه هزار نسخه به چاپ رسيده است.

شهيد هشام صيمري، در اين كتاب با نگاهي عمومي تلاش مي كند تا با استناد به منابع روايي معتبر و مدارك اسلامي فريقين و ارائه مطالب با زباني قابل فهم و به دور از تفصيل، پاسخ هايي درخور به برخي پرسش هاي شبهه انگيز در ارتباط با واقعه كربلا بدهد.

وي يكي از پيشگامان ترويج فرهنگ ناب علوي است كه براي از بين بردن شبهات در اين عرصه فعاليت مي كرد و به دليل مبارزه با فرقه ضاله وهابيت و تبيين حقانيت حضرت علي(ع) به دست دشمنان اهل بيت (ع) چند روزي بعد از ايام فاطميه در آخرين ساعات روز سوم تيرماه سال 1386 در خانه اش به ضرب گلوله به درجه رفيع شهادت نايل گشت.

كتاب ' پاسخ به 26 شبه وهابيت درباره قيام امام حسين (ع) و عزاداري براي ايشان' به شيوه و روش جالب توجهي تحرير يافته است، به طوري كه خواننده را مجذوب خود مي سازد.

اين كتاب با طرح پرسش، در خواننده به خصوص قشر جوان ايجاد انگيزه مي كند و پاسخ را با عبارتهاي كوتاه ارائه مي دهد و خواننده را زودتر به مقصد مي رساند، ضمن اينكه پاسخها مستند و متكي بر مدارك معتبر اسلامي به ويژه كتابهاي روايي مهم و كهن برادران اهل سنت است.

علاقه مندان به تهيه اين كتاب مي توانند به نشاني اينترنتي www.behnashr.com و يا فروشگاه هاي سطح شهر مشهد و نمايندگي هاي سراسر كشور مراجعه كرده و يا از طريق شماره تلگرام 09027652008و سامانه پيامكي به شماره 30003209 با اين انتشارات تماس برقرار كنند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: 

مطالب مشابه


36488
جلسه موکب داران اربعین حسینی در تهران با حضور جمعی از مسئولان ستاد مرکزی اربعین و رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار شد.
در این جلسه ضمن ارائه پیش نویس فرهنگی موکب های خدماتی در موسم اربعین از سوی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی به سخنرانی پرداختند.
 1396/04/30
36487
رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین حسینی گفت: پیش‌بینی می‌شود در اربعین امسال روزانه 6 میلیون وعده غذایی با همت خیرین تهیه و بین زائران توزیع شود.
حسن پلارک درباره مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین گفت: در اربعین سال گذشته روزانه در مجموع 4 میلیون و 500 پرس غذا در قالب 3 وعده غذا در روز برای زائران اربعین حسینی تهیه و اهداء می‌شد، این در حالی است که پیش بینی ما برای امسال، روزانه 6 میلیون وعده غذا خواهد بود.
 1396/04/30
36482
دومین جلسه کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین در سال 96 برگزار شد؛
این جلسه باحضور ریاست محترم کمیته فرهنگی آموزشی واعضای کمیته فرهنگی : بعثه مقام معظم رهبری ، شورای سیاستگذاری ائمه جمعه ، مجمع جهانی اهل بیت ، نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاهها ، مرکز مدیریت حوزه های علمیه ، سازمان حج و زیارت ، وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی ، سازمان تبلیغات اسلامی ، ستاد بازسازی عتبات عالیات ، سازمان اوقاف وامور خیریه ، نماینده وزارت کشور ، نماینده وزارت امور خارجه ، بسیج دانشجویی ، قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء ، معاونت فرهنگی سپاه ، شهرداری تهران و اشخاص وکارشناسان حقیقی وحقوقی برگزار شد
 1396/04/30

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات