ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


جلسه هماهنگي بعثـه مقام معظم رهبري درباره موكب امام رضا (ع)


جلسه هماهنگي كاركنان بعثـه مقام معظم رهبري پيرامون برگزاري موكب امام رضا (ع) در ايام عزاداري سالار شهيدان حسين بن علي (ع) دركربلاي معلا برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلي، در اين جلسه حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني مسئول بعثه مقام معظم رهبري در عراق، با اشاره به تجربيات سال گذشته در برپايي اين موكب، از اعضاي حاضر در جلسه خواست، نظرات و پيشنهادات خود را درباره نحوه برگزاري اين مراسم بيان كنند.

در ادامه اين جلسه، حاضرين نكاتي را در درباره جنبه هاي گوناگون اين مراسم بيان كردند و خواستار هماهنگي بيشتر بين افراد و بخش هاي مرتبط با اين برنامه شدند.

درپايان جلسه نيز مسئول بعثه مقام معظم رهبري در عراق با جمع بندي پيشنهادات مطرح شده، وظايف و مسئوليت هاي هريك از اعضاء را اعلام كرد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - نجفي روحاني - بعثه مقام معظم رهبري در عراق

مطالب مشابه


36517
نشست ستاد فرهنگی اربعین حسینی در عراق با حضور سفیر و کاردار جمهوری اسلامی ایران در عراق
به منظور بررسی برنامه‌ها فرهنگی، تبلیغی و آموزشی اربعین ۹۶ زایران ایرانی در عراق جلسه ستاد فرهنگی اربعین حسینی صبح روز یکشنبه اول مرداد در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد با حضور اقای دکنر مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق و چند تن از مسولان سفارت برگزار شد
 1396/05/02
36488
جلسه موکب داران اربعین حسینی در تهران با حضور جمعی از مسئولان ستاد مرکزی اربعین و رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار شد.
در این جلسه ضمن ارائه پیش نویس فرهنگی موکب های خدماتی در موسم اربعین از سوی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی به سخنرانی پرداختند.
 1396/04/30
36487
رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین حسینی گفت: پیش‌بینی می‌شود در اربعین امسال روزانه 6 میلیون وعده غذایی با همت خیرین تهیه و بین زائران توزیع شود.
حسن پلارک درباره مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین گفت: در اربعین سال گذشته روزانه در مجموع 4 میلیون و 500 پرس غذا در قالب 3 وعده غذا در روز برای زائران اربعین حسینی تهیه و اهداء می‌شد، این در حالی است که پیش بینی ما برای امسال، روزانه 6 میلیون وعده غذا خواهد بود.
 1396/04/30

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات