ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


کمیته فرهنگی اربعین در کربلای معلی تشکیل جلسه داد.


هفتمین جلسه کمیته فرهنگی اربعین حسینی در عراق، به منظور بررسی آخرین وضعیت اجرایی برنامه های فرهنگی و هماهنگی ها با حضور اعضاء در دفتر بعثه مقام معظم رهبری در کربلای معلی برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، هفتمین جلسه کمیته فرهنگی اربعین حسینی در عراق، به منظور بررسی آخرین وضعیت اجرایی برنامه های فرهنگی و هماهنگی ها با حضور اعضاء در دفتر بعثه مقام معظم رهبری در کربلای معلی برگزار گردید.

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین اباذری رایزن فرهنگی ایران و مسئول کمیته فرهنگی در عراق، بر سرعت بخشیدن به کارها و تمرکز بر مدیریت  تاکید کرد.

وی در ادامه گفت: وظیفه ما ارایه خدمات به زایران ایرانی است که با هماهنگی و میزبانی دوستان عراقی  انجام می گیرد به همین جهت  هر نوع اقدام و بر نامه ای بدون  درخواست و نظر ایشان انجام نخواهند شد.

رایزن فرهنگی ایران در عراق، جوهر و رويكرد برنامه های تبلیغی و فرهنگی را  وحدت و ترویج ارزش های اسلامی ذکر کرد و ترویج اقامه نماز و انس با قرآن کریم و تحکیم پیوند مردم با اهل بیت علیهم السلام را از اولویت‌ها ی  کمیته فرهنگی  برشمرد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها:  کمیته فرهنگی اربعین حسینی - غلامرضا اباذری

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات