ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


کمیته فرهنگی اربعین در کربلای معلی تشکیل جلسه داد.


هفتمین جلسه کمیته فرهنگی اربعین حسینی در عراق، به منظور بررسی آخرین وضعیت اجرایی برنامه های فرهنگی و هماهنگی ها با حضور اعضاء در دفتر بعثه مقام معظم رهبری در کربلای معلی برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، هفتمین جلسه کمیته فرهنگی اربعین حسینی در عراق، به منظور بررسی آخرین وضعیت اجرایی برنامه های فرهنگی و هماهنگی ها با حضور اعضاء در دفتر بعثه مقام معظم رهبری در کربلای معلی برگزار گردید.

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین اباذری رایزن فرهنگی ایران و مسئول کمیته فرهنگی در عراق، بر سرعت بخشیدن به کارها و تمرکز بر مدیریت  تاکید کرد.

وی در ادامه گفت: وظیفه ما ارایه خدمات به زایران ایرانی است که با هماهنگی و میزبانی دوستان عراقی  انجام می گیرد به همین جهت  هر نوع اقدام و بر نامه ای بدون  درخواست و نظر ایشان انجام نخواهند شد.

رایزن فرهنگی ایران در عراق، جوهر و رويكرد برنامه های تبلیغی و فرهنگی را  وحدت و ترویج ارزش های اسلامی ذکر کرد و ترویج اقامه نماز و انس با قرآن کریم و تحکیم پیوند مردم با اهل بیت علیهم السلام را از اولویت‌ها ی  کمیته فرهنگی  برشمرد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها:  کمیته فرهنگی اربعین حسینی - غلامرضا اباذری

مطالب مشابه


35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02
35671
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی باحضور استاندار کربلا و هیات همراه روز پنج شنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی و نوشیروانی بابل برگزارشد
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات