ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


کمیته فرهنگی اربعین در کربلای معلی تشکیل جلسه داد.


هفتمین جلسه کمیته فرهنگی اربعین حسینی در عراق، به منظور بررسی آخرین وضعیت اجرایی برنامه های فرهنگی و هماهنگی ها با حضور اعضاء در دفتر بعثه مقام معظم رهبری در کربلای معلی برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، هفتمین جلسه کمیته فرهنگی اربعین حسینی در عراق، به منظور بررسی آخرین وضعیت اجرایی برنامه های فرهنگی و هماهنگی ها با حضور اعضاء در دفتر بعثه مقام معظم رهبری در کربلای معلی برگزار گردید.

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین اباذری رایزن فرهنگی ایران و مسئول کمیته فرهنگی در عراق، بر سرعت بخشیدن به کارها و تمرکز بر مدیریت  تاکید کرد.

وی در ادامه گفت: وظیفه ما ارایه خدمات به زایران ایرانی است که با هماهنگی و میزبانی دوستان عراقی  انجام می گیرد به همین جهت  هر نوع اقدام و بر نامه ای بدون  درخواست و نظر ایشان انجام نخواهند شد.

رایزن فرهنگی ایران در عراق، جوهر و رويكرد برنامه های تبلیغی و فرهنگی را  وحدت و ترویج ارزش های اسلامی ذکر کرد و ترویج اقامه نماز و انس با قرآن کریم و تحکیم پیوند مردم با اهل بیت علیهم السلام را از اولویت‌ها ی  کمیته فرهنگی  برشمرد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها:  کمیته فرهنگی اربعین حسینی - غلامرضا اباذری

مطالب مشابه


36532
برگزاری سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین/ گذرنامه و روادیدِ عراقِ زائرین مجدّانه کنترل خواهد شد
در سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین بر اجرای مجدّانه و اطمینان بخش مقررات، برای کنترل مدارک قانونی زائرین اربعین تأکید شد.
 1396/05/04
36531
گزارش اجرای طرح نائب الشهید خدمت مقام معظم رهبری و مقامات دولتی و حتی مقامات عراقی ارائه شد/این طرح جزو چند اقدام خوب و مؤثر دراربعین سال گذشته بود که درخشید
حجت الاسلام احمدی:طرح نیابت شهدا پیشنهادوایده بسیار خوبی بودکه به برکت خون شهدا و به یمن انفاس شهدای کربلا به نحو بسیارخوبی دراربعین ۹۵ اجرا شد.
 1396/05/04
36530
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین مطرح شد؛ همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان و حوزویان در اربعین
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین که با حضور معاونان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین برگزار شد، بر لزوم همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان طی جریان عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی تاکید شد
 1396/05/04

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات