ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


حجت الاسلام اسماعيلي گفت: اجراي شايسته حركت مردمي اربعين به اطلاع رساني، هدايتگري و روشنگري زائران نياز دارد كه از وظايف مهم كميته هاي اربعين است.


مسئول كميته فرهنگي آموزشي استان چهارمحال وبختياري با برشمردن اهداف اين كميته اظهار داشت: اطلاع رساني و هدايتگري زائران از وظايف مهم كميته هاي اربعين است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، حجت الاسلام والمسلمين اسماعيلي مسئول كميته فرهنگي و آموزشي ستاد اربعين استان چهارمحال وبختياري در نشست شناسايي ظرفيت دستگاه ها و نهادها و برنامه ريزي در حوزه اطلاع رساني اربعين گفت: اجراي شايسته حركت مردمي اربعين به اطلاع رساني، هدايتگري و روشنگري زائران نياز دارد كه از وظايف مهم كميته هاي اربعين است.

حجت الاسلام اسماعيلي با تأكيد بر لزوم حضور ضابطه مند و قانوني زائرين در اين مراسم اظهار داشت: توجه به قوانين كشور عراق به عنوان ميزبان زائرين حسيني مهم است.

مسئول كميته فرهنگي آموزشي استان با اشاره به بركات و فيوضات اين سفر معنوي افزود: استفاده مناسب و شايسته از ظرفيت معنوي زيارت اربعين در كربلاي معلا و ماندگاري آن بايد همواره مورد توجه زائرين و متوليان برگزاري اين برنامه باشد.

وي افزود: امسال طرح ياوران معنوي اربعين براي آموزش و اطلاع‌ رساني فرهنگي با استفاده از ظرفيت طلاب و مبلغان ديني در سراسر كشور اجرا مي شود.

وي با اشاره به اينكه زائرين بايد از دشواري هاي سفر اربعين مطلع شوند، افزود: صدا و سيما و دستگاه هاي مختلف در كنار تشويق و ترغيب به حضور در اين مراسم بايد در اين زمينه نيز اطلاع رساني كنند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: کميته فرهنگي ستاد اربعين - ستاد اربعين مرکزی - اربعين حسيني(ع) - چهارمحال وبختياري -

مطالب مشابه


36532
برگزاری سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین/ گذرنامه و روادیدِ عراقِ زائرین مجدّانه کنترل خواهد شد
در سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین بر اجرای مجدّانه و اطمینان بخش مقررات، برای کنترل مدارک قانونی زائرین اربعین تأکید شد.
 1396/05/04
36531
گزارش اجرای طرح نائب الشهید خدمت مقام معظم رهبری و مقامات دولتی و حتی مقامات عراقی ارائه شد/این طرح جزو چند اقدام خوب و مؤثر دراربعین سال گذشته بود که درخشید
حجت الاسلام احمدی:طرح نیابت شهدا پیشنهادوایده بسیار خوبی بودکه به برکت خون شهدا و به یمن انفاس شهدای کربلا به نحو بسیارخوبی دراربعین ۹۵ اجرا شد.
 1396/05/04
36530
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین مطرح شد؛ همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان و حوزویان در اربعین
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین که با حضور معاونان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین برگزار شد، بر لزوم همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان طی جریان عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی تاکید شد
 1396/05/04

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات