ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


نخستین کاروان رسانه های استان فارس به کربلای معلی اعزام می شود


رئیس سازمان بسیج رسانه فارس گفت: برای نخستین بار در کشور برای راهپیمایی امسال اربعین حسینی، کاروان فعالان رسانه های فارس به عتبات عالیات در کشور عراق اعزام می شوند.

میلاد امیری نژاد، عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران در شیراز بیان کرد: اعزام تیم رسانه ای از خبرنگاران، عکاسان و فعالان رسانه های استان فارس به عتبات عالیات و کربلای معلی از مطالبات جدی فعالان این عرصه بود و امسال 40 نفر از فعالان این بخش به راهپیمایی اربعین حسینی اعزام می شوند.

وی افزود: فعالان رسانه ای علاقه مند به شرکت در این برنامه می توانند تا پایان پانزدهم مهرماه جاری با به همراه داشتن 2قطعه عکس و پاسپورت به دبیرخانه سازمان بسیج رسانه استان فارس مراجعه و ثبت نام کنند.

امیری نژاد اظهارداشت: تکریم و بزرگداشت حماسه عاشورا و استفاده هنرمندانه از قاب رسانه برای نمایش هرچه بهتر رویداد بی نظیری همچون راهپیمایی اربعین حسینی، از جمله وظایف مهم سازمان بسیج رسانه است که امیدواریم بتوانیم در این زمینه با مشارکت فعالان رسانه های استان، گام های موثری برداریم.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - تیم رسانه ای - فعالان رسانه های استان فارس

مطالب مشابه


36517
نشست ستاد فرهنگی اربعین حسینی در عراق با حضور سفیر و کاردار جمهوری اسلامی ایران در عراق
به منظور بررسی برنامه‌ها فرهنگی، تبلیغی و آموزشی اربعین ۹۶ زایران ایرانی در عراق جلسه ستاد فرهنگی اربعین حسینی صبح روز یکشنبه اول مرداد در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد با حضور اقای دکنر مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق و چند تن از مسولان سفارت برگزار شد
 1396/05/02
36488
جلسه موکب داران اربعین حسینی در تهران با حضور جمعی از مسئولان ستاد مرکزی اربعین و رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار شد.
در این جلسه ضمن ارائه پیش نویس فرهنگی موکب های خدماتی در موسم اربعین از سوی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی به سخنرانی پرداختند.
 1396/04/30
36487
رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین حسینی گفت: پیش‌بینی می‌شود در اربعین امسال روزانه 6 میلیون وعده غذایی با همت خیرین تهیه و بین زائران توزیع شود.
حسن پلارک درباره مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین گفت: در اربعین سال گذشته روزانه در مجموع 4 میلیون و 500 پرس غذا در قالب 3 وعده غذا در روز برای زائران اربعین حسینی تهیه و اهداء می‌شد، این در حالی است که پیش بینی ما برای امسال، روزانه 6 میلیون وعده غذا خواهد بود.
 1396/04/30

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات